Kolejne międzynarodowe laury zespołu Paradise!

  • 24.07.2017, 13:58 (aktualizacja 28.07.2017, 11:41)
  • Paradise Karsin
Kolejne międzynarodowe laury zespołu Paradise!
Tancerki z Karsina i Czerska wchodzące w składa grupy tanecznej Paradise właśnie wróciły z południa Europy, gdzie w słonecznej i gorącej Chorwacji brały udział w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca „ISLAND OF TALENT“ CHORWACJA 2017.

The International Festival for Children and Teenagers in Croatia odbył się w terminie 8/15.07.2017r. na wyspie Hvar. Patronat nad festiwalem sprawuje: Centrum Kultury i Sztuki “CANTABILE”, Top Art Dance Academy, grupa „Muzykoludzie” TURISTICKA ZAJEDNICA GRADA SPLITA. Organizator „TOP ART FESTIVAL”.

Swoje prezentacje tancerze przedstawili na 3 scenach w przepięknym Splicie, w teatrze oraz na uroczej wyspie Hvar w mieście Stari Grad. Grupa Paradise w ramach konkursu tanecznego przedstawiła swoje choreografie taneczne, które na tegorocznych Mistrzostwach Polski zdobyły tytuły Mistrza Polski i Vice Mistrza Polski. Jak się później okazało prezentacje uzyskały również uznanie międzynarodowego jury festiwalu, które postanowiło przyznać 2 pierwsze miejsca w kategorii disco dance i disco freestyle juniorzy i seniorzy, oraz nagrodę specjalna w postaci czeku w wysokości 500 euro.

Sam festiwal jest uznanym wydarzeniem artystycznym w kalendarzu kulturalnym Chorwacji. Promocją i transmisją festiwalu zajmuje się chorwackie radio i telewizja - HRTV. Każdy z zespołów uczestniczących w festiwalu mógł się zaprezentować swój dorobek artystyczny szerszemu gremium dzięki prezentacji w chorwackich mediach.

Warto tez dodać ze w ramach festiwalu zostały zorganizowane międzynarodowe warsztaty taneczne, dzięki którym dziewczęta mogły doskonalić swoje umiejętności i poznać nowe techniki tańca z zakresu salsy prowadzone przez Academy di Michael Valentini e Angela Lupa.

Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim sponsorom, życzliwym ludziom dzięki którym grupa Paradise mogła wziąść udział w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca „ISLAND OF TALENT“ CHORWACJA 2017!

Paradise Karsin

Zdjęcia (11)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe