Niebieski piknik MOPS w parku przy ul. 8 Marca

  • 07.08.2017, 11:47 (aktualizacja 21.08.2017, 10:08)
  • admin 24
Niebieski piknik MOPS w parku przy ul. 8 Marca
W piątek odbył się trzeci w tym roku piknik kampanii „Kolory Trzeźwości i Bezpieczeństwa”. Ten festyn miał kolor zielony i został zorganizowany w parku przy ulicy 8 Marca.

Po raz pierwszy na pikniku pojawiło się stoisko dotyczące Budżetu Obywatelskiego. Jest w nim projekt budowy Ogrodu Sensorycznego na terenie przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Na ten pomysł głosować mogą mieszkańcy okręgu nr 1. Listę należących do niego ulic znaleźć można na stronie miasta koscierzyna.gda.pl. Głosowanie trwa do 19 września.

Ostatni, niebieski piknik zaplanowany jest na 25 sierpnia. Odbędzie się Centrum Kultury Kaszubskiej Strzelnica. W jego trakcie wylosowana zostanie osoba, która biorąc udział w konkurencjach wypełniła kartę konkursową. Nagrodą dla niej będzie rower.

 

admin 24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Widać tłumy były ha ha ha ha
Widać tłumy były ha ha ha ha 08.08.2017, 07:23
Bardzo udany kolejny piknik w Mieście ha ha ha ha
Elwira
Elwira 07.08.2017, 17:42
Jak widać na załączonym filmie można bawić się całymi rodzinami.Popieram.
Koscierzak
Koscierzak 07.08.2017, 12:38
Kolory trzeźwości i bezpieczeństwa dobre i jeszcze w tym parku ....... zapraszam wieczorami lub w weekendy wtedy można zobaczyć trzeźwość i bezpieczeństwo kościerskiego marginesu ..... chlanie na ławkach , tłuczenie butelek gdzie popadnie , wrzeszczenie i przeklinanie i oczywiście załatwianie potrzeb po wypiciu kilku piw pod drzewa czy odrazu za ławka a dzieciaki musza tego wszystkiego słuchać i ma to dno patrzeć i DURZE BROWO DLA POLICJI , nawet się nie fatygują wysiąść z samochodu tylko podjeżdżają pod park od strony skateparku i płoszą ich sygnałem a to skutkuje na 20 minut bo potem wszyscy wracają a straż miejska to samo ŻENADA I nasze dzieci musza na to wszystko patrzeć
jan
jan 08.08.2017, 07:59
zgadzam się... niestety nasi funkcjonariusze publiczni nie robią z tym nic! jako stały bywalec parku widuję tą patologię każdego dnia!!! ciąg dalszy udawania, że się nie widzi i nic nie można to sprzedaż nieletnim papierosów na sztuki!!! zapraszam na ulicę kartuską i do kościerskich barów piwnych!

Pozostałe