Miasto zaprasza do wzięcia udziału w akcji "Kościerzyna za pół ceny"

  • 11.09.2017, 10:17 (aktualizacja 07.02.2018, 14:57)
  • admin 24
Miasto zaprasza do wzięcia udziału w akcji "Kościerzyna za pół ceny"
Szanowni Państwo, wzorem lat ubiegłych również w tym roku pragniemy zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji akcji „Miasto za pół ceny”, która odbędzie się w weekend 07-08.10.2017 r.

Do udziału w przedsięwzięciu zapraszamy wszystkie nowe oraz dotychczasowe podmioty z Kościerzyny tj.: hotele, restauracje, kawiarnie, pizzerie, instytucje kulturalne i sportowe, które poprzez udział w akcji zamierzają przybliżyć naszym mieszkańcom i turystom swoje oferty i placówki. Jest to znakomita okazja do dodatkowej promocji naszych firm. Zachęcamy więc wszystkie nowe oraz dotychczasowe podmioty z Kościerzyny do włączenia się w tą ogólnopolską akcję. Nadmieniamy, iż oferty nie muszą obejmować całego asortymentu. Ze swojej strony deklarujemy wsparcie promocyjne akcji obejmujące m.in. plakaty, strony internetowe, facebook, aplikację mobilną, kampanię radiową oraz oznakowanie podmiotów jednoznacznie je identyfikujących jako uczestników.

Wszystkich Państwa, którzy zechcą przyłączyć się do Kościerskiej części akcji „Miasto za pół ceny” prosimy o wysłanie do dnia 18 września 2017 r. na adres: [email protected] zgłoszenia wraz z propozycją oferty. Zgłoszenia można także dostarczyć osobiście do Wydziału Rozwoju i Promocji lub odesłać pocztą na adres Urzędu Miasta z dopiskiem: „Miasto za pół ceny”. Dodatkowych informacji udziela: pan Krzysztof Recław tel. 605-575-521 lub 58 680 23 02. Zapraszam do współpracy.

admin 24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe