Kościerzyna. Kto jest właścicielem najpiękniejszego ogrodu według TBS?

  • 19.09.2017, 13:25 (aktualizacja 19.09.2017, 13:32)
  • admin 24
Kościerzyna. Kto jest właścicielem najpiękniejszego ogrodu według TBS?
Kościerskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego rozstrzygnęło konkurs na „Najładniej ukwiecone i zazielenione okno, balkon, loggię lub ogród przy administrowanych nieruchomościach”. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbyło się w poniedziałek w siedzibie firmy.

Długie godziny musieli spędzić uczestnicy konkursu na dbaniu o swoją przydomową zieleń. Następnie trzeba było zgłosić swój udział i dwukrotnie przyjąć komisję konkursową, która dokonała szczegółowego przeglądu i oceny. Liczyła się pomysłowość i oryginalność, a także ogólne wrażenie artystyczne.

Rywalizacja toczyła się o trzy nagrody rzeczowe o wartości 500, 300 i 200 zl. Przydzielane był również wyróżnienia wartości 100 zł każde.

Zwycięzcami konkursu zostali ponownie państwo Joanna i Jan Tybora. Małżeństwo wygrało również w zeszłym roku i teraz też ich piękny ogród nie miał sobie równych. Drugie miejsce zajęła pani Janina Chylak, a trzecie Zarząd Wspólnoty Szopińskiego 1. Wyróżnienia trafiły do pań: Ireny Wenckiej i Gertrudy Ćwikałowskiej, Danuty Turzyńskiej oraz Urszuli Kutelli.

 

admin 24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Helena
Helena 20.09.2017, 09:30
Takiej stypy już długo nie widziałam,organizatorzy nawalili na całej linii.Tak piękna inicjatywa a tak beznadziejnie oprawiona-wstyd

Pozostałe