piątek, 29 marca 2024 07:09

UKS PCM pokonany przez Piotrcovię

20 września UKS PCM zmierzył się z Piotrcovią Piotrków Trybunalski. Kościerska drużyna grała u siebie, ale musiała uznać wyższość przyjezdnych.

Początek spotkania był obiecujący, gospodynie wygrywały 4:0. Z biegiem gry sytuacja punktowa wyrównywała się. Niestety, coraz bardziej widoczne jest osłabienie kadrowe kościerskich szczypiornistek. W środowym meczu zagrało tylko osiem zawodniczek UKS PCM.

Przeciwniczki grały w szerszym składzie, ale UKS PCM stawiał im zacięty opór. Mimo to pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 18:15 dla gości. Po przerwie nasz zespół zbliżył się do rywalek na dwa punkty straty, a tuż przed końcem spotkania wydawało się, że uda się dogonić Piotrcovię. Skończyło się jednak przegraną 26:34.

To druga z rzędu, po meczu z KPR Gminy Kobierzyce, przegrana UKS PCM. Bilans ostatnich pięciu meczów to cztery porażki i jedno zwycięstwo. Stawia to naszą drużynę na 10 miejscu w tabeli PGNiG Superligi Kobiet.