Uwaga, uwaga! Mikołaje na motorach są coraz bliżej Kościerzyny!

  • 24.11.2015, 11:44 (aktualizacja 10.12.2015, 10:53)
  • admin 24
Uwaga, uwaga! Mikołaje na motorach są coraz bliżej Kościerzyny!
6 grudnia zmotoryzowani święci opanują centrum miasta!

O 11.00 zbiórka na parkingu przy ul. Ogrodowej. Następnie parada ulicami na rynek. Tam od 12.00 występy artystyczne, losowanie atrakcyjnych nagród, grochówka i smażenie kiełbasek. A ponadto okazja do spotkania z niejednym Świętym Mikołajem i ich wyjątkowymi zaprzęgami!

 

 

admin 24

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Do Romana
Do Romana 25.11.2015, 21:27
Nie psuj atmosfery.Widać po Twoich komentarzach,że nie możesz żyć bez tego PUDMU.Daj spokój.TU jest artykuł o MIKOŁAJACH,a nie o żalach.
Roman
Roman 25.11.2015, 11:29
Jak tu mikołajki jak te drogi są źle wybudowane i zagrażają życiu i zdrowiu.
Uważajcie motocykliści, piesi.
Czy specjalne kontrole trzeba nasłać za tę niedbałość w realizacji schetynówki do szpitala przecież ta robota przez PUDM to totalna niekompetencja władz Radni Miasta z Burmistrzem muszą odpowiedzieć za błędy w budowie ulic przez Firmę która reprezentowana jest przez pana Kamińskiego. Jest to z funduszu unijnego jaką kontrole sobie życzą ?. A radni miasta po co ich wybraliśmy a oni nic nie robią, widzą ewidentne błędy powstałe przy budowie w nocy i po lekkim deszczu widać bardzo duże nierówności na nawierzchni przy studzienkach ulica Alojzego Piechowskiego, Ogrodowa, Mała Młyńska, Franciszka Sędzickiego, Skarszewska.

Pozostałe