RYTM jedzie na Mistrzostwa Świata. Kościerzyna pomaga i trzyma kciuki!

  • 16.10.2017, 12:55 (aktualizacja 16.10.2017, 12:59)
  • admin 24
RYTM jedzie na Mistrzostwa Świata. Kościerzyna pomaga i trzyma kciuki!
Zespół Tańca Nowoczesnego RYTM w środę wyjeżdża do Danii na Mistrzostwa Świata. Kościerscy tancerze są jedną z trzech polskich formacji, które będą reprezentowały nasz kraj. Grupa poprosiła swoich fanów i przyjaciół o pomoc w zebraniu pieniędzy na wyjazd organizując taneczną akcję charytatywną.

21 tancerzy RYTMU będzie walczyło w Kopenhadze o Mistrzostwo Świata. Droga do Danii prowadziła przez kwietniowe Mistrzostwa Polski w Wałbrzychu. Nasi reprezentanci wywalczyli tam dwukrotne Mistrzostwo Polski. Następnie w czerwcu odbyły się Mistrzostwa Europy, których finalistami zostali nasi tancerze - zarówno juniorzy, jak i seniorzy. Teraz czas na najwyższą półkę - Mistrzostwa Świata. Taki wyjazd to spore koszty, ale RYTM ma wielkie grono przyjaciół, którzy zdecydowali się pomóc i wesprzeć akcję. Jest wśród nich grupa Love Sing z Zespołu Szkół Publicznych nr 2. Dziewczyny wokalnie urozmaiciły niedzielną zbiórkę, a atrakcji było więcej.

Na stanowiskach lekarskich można było dokonać darmowych pomiarów glukozy i ciśnienia. To drugie mogło zdecydowanie wzrosnąć podczas pokazów tanecznych. Trzymamy kciuki za to, by choreografie kościerskich tancerzy zrobiły wrażenie na jurorach Mistrzostw Świata i liczymy na tytuły dla RYTMU!

 

admin 24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe