Wypadek w Dziemianach

  • 26.10.2017, 10:16
  • KPP w Kościerzynie
Wypadek w Dziemianach KPP w Kościerzynie
25 października po godz. 13.00 mundurowi otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze wojewódzkiej nr 235, w miejscowości Dziemiany. Ranna została jedna osoba.

Do zdarzenia doszło w środę po godz. 13.00 na drodze wojewódzkiej nr 235, w miejscowości Dziemiany. Dyżurny na miejsce wypadku skierował policjantów drogówki. Technik kryminalistyczny zabezpieczył ślady, zrobił zdjęcia oraz sporządził szkic sytuacyjny. Funkcjonariusze na miejscu wstępnie ustalili okoliczności i przebieg zdarzenia. Wynika z nich, że 43-letni mieszkaniec powiatu chojnickiego kierujący skodą, jadąc w kierunku Chojnic, na łuku drogi z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem marki Mitsubishi, którym kierował 63-latek, mieszkaniec Warszawy.

Kierujący skodą został przetransportowany do szpitala w Kościerzynie. Policjanci przeprowadzili badania alko-testem kierowców, byli trzeźwi. Śledczy wyjaśniają szczegółowo okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci przypominają i apelują! Kierowco noga z gazu! Apelujemy o rozsądek i ostrożność na drodze oraz kierowanie z wyobraźnią.

KPP w Kościerzynie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe