Kościerzyna. Policjant odwiedził przedszkolaków z SP nr 6

  • 06.11.2017, 11:13
  • admin 24
Kościerzyna. Policjant odwiedził przedszkolaków z SP nr 6
Maluchy z oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej nr 6 odwiedził gość z policji. Dzieci miały okazję wejść do radiowozu, otrzymały też odblaski, dzięki którym będą widoczne po zmroku.

Dla czterolatków spotkanie z policjantem to spore przeżycie. Te maluchy zaczynają właśnie swoją przygodę ze szkołą i jeszcze przez kilka lat drogę na lekcje będą pokonywały pod opieką rodziców. Ale na naukę podstawowych zasad bezpieczeństwa nigdy nie jest za wcześnie.

Dzieci mogły też zobaczyć, jak wygląda wnętrze policyjnego samochodu. Ta atrakcja bardzo przypadła przedszkolakom do gustu. Maluchy otrzymały odblaskowe opaski, które podczas spacerów powinny mieć zawsze zapięte w widocznym miejscu. Policjant przypomniał, że przez jezdnię można przechodzić tylko na pasach i po upewnieniu się, że jest bezpiecznie.

 

admin 24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mydorośli
mydorośli 07.11.2017, 12:13
Niech odwiedzą Salonik Prasowy na ul.Swiętojańskiej.Niedługo te przetrzkolaki będą chodzić tam i kupować papierosy na sztuki bez akcyzy i inne art.
Zawsze razem....
Zawsze razem.... 07.11.2017, 06:51
Senator Bonkowski wspiera Policje i zabiega o oświatę.
no proszę
no proszę 06.11.2017, 19:22
To się nazywa wysoki poziom portalu, który pisz i pokazuje prawdę. POLICJANT (jeden) odwiedził aa nie jak jak na k o s c i e r s k i . i n f o policjanci odwiedzili a tam tylko 1 :-) BRAWO REDAKCJA

Pozostałe