Nowości w Centrum Kultury Kaszubskiej "Strzelnica"

  • 15.11.2017, 13:54 (aktualizacja 15.11.2017, 14:06)
  • admin 24
Nowości w Centrum Kultury Kaszubskiej "Strzelnica"
Swoje oblicze zmieniło Centrum Kultury Kaszubskiej „Strzelnica”. Miejsce, w którym odbywają się spotkania i warsztaty przeszło remont i czeka na odwiedzających. A już wkrótce sporo będzie się tam działo.

Kościerski Dom Kultury rusza z nową ofertą w nowej scenografii. CKS to miejsce dobrze znane mieszkańcom naszego miasta, ale teraz wygląda zupełnie inaczej. Kaszubski wystrój to pomysł Wiolety Romanowskiej, która od teraz zarządza Centrum Kultury Kaszubskiej.

Już teraz można zapisać się między innymi na Kaszubskie Wieczory Artystyczne oraz warsztaty adwentowo-świąteczne, które będą odbywały się właśnie w „Strzelnicy”. To powrót do dawnych tradycji jesienno-zimowych spotkań w oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia.

Kaszubskie Wieczory Artystyczne zaplanowane są na wtorki 5 i 19 grudnia. Zajęcia odbywać się będą w godzinach od 16.00 do 18.00. W ich efekcie mają powstać świąteczne kartki, ozdoby choinkowe, figurki z masy solnej, bombki i decoupage. Koszt uczestnictwa to 10 zł za osobę.

Można też rezerwować miejsca na warsztatach adwentowo-świątecznych dla grup zorganizowanych. W ofercie jest między innymi wypiek pierników wg staropolskiej receptury, czy nauka śpiewania kaszubskich nut przy akompaniamencie.

 

admin 24

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Irek
Irek 18.11.2017, 11:03
Dobra zmiana :D Nic tylko rzucić wszystko i lecieć pierniki robić ...
lepsza zmiana
lepsza zmiana 18.11.2017, 17:25
Lepsza zmiana by były gdyby tego śmier... dziadka wymienić na osobę młodą, kumatą i z pomysłami. O!

Pozostałe