LOT ,,Serce Kaszub'' nagrodzona podczas II Forum Promocji Turystycznej w Warszawie

  • 17.11.2017, 12:16 (aktualizacja 17.11.2017, 12:20)
  • LOT "Serce Kaszub"
LOT ,,Serce Kaszub'' nagrodzona podczas II Forum Promocji Turystycznej…
Ponad 120 gości z branży z całego kraju i z zagranicy, 20 ekspertów, 7 prelekcji, debata, setki rozmów w kuluarach, oraz finał konkursu filmu promocyjnego „Kadry z Polski” - to wszystko miało miejsce podczas II Forum Promocji Turystycznej, które odbyło 9 listopada w Hotelu Polonia Palace w Warszawie. Forum było ważnym wydarzeniem dla osób zajmujących się promocją turystyki w Polsce.

Byli wśród obecnych gości byli m.in. poseł na Sejm Rzeczpospolitej, Jacek Tomczak; liczna reprezentacja Polskiej Organizacji Turystycznej (m.in. dyrektorzy Teresa Buczak i Jacek Janowski); szefowie lub przedstawiciele Narodowych Ośrodków Informacji Turystycznej: Chorwacji (Agnieszka Puszczewicz), Czech (Ivana Blikovba), Cypru (Marzena Henszel), Niemiec (Tomasz Pędzik), Tunezji (Paweł Kulesza); reprezentanci Regionalnych Organizacji Turystycznych (Mazowieckiej, Podlaskiej, Pomorskiej, Śląskiej, Zachodniopomorskiej); reprezentanci Lokalnych Organizacji Turystycznych (m.in. z Łomży, Łodzi, Torunia, Poznania, Wrocławia, Warszawy, Krynicy Zdrój, Krakowa, Łeby, Pojezierza Brodnickiego, Serca Kaszub), była wiceminister ds turystyki w MSiT (Dorota Dulińska), producenci filmowi i telewizyjni, dziennikarze i inne podmioty działające w branży turystycznej.

Podczas II Forum Promocji Turystycznej odbył się również finał konkursu na film promocyjny „Kadry z Polski”. Na konkurs zorganizowany przez portal WaszaTurystyka.pl, przysłano łącznie kilkadziesiąt filmów z całej Polski. Konkurs był podzielony na dwie kategorie: „Mój region najpiękniejszy" (filmy do 5 minut) i ,,Smaczek regionu” (filmy do 3 minut).

Film promocyjny Lokalnej Organizacji Turystycznej ,,Serce Kaszub'' zajął II miejsce w kategorii „Mój region najpiękniejszy". Nagrodę w imieniu producenta, LOT Serce Kaszub z rąk dyrektora Jacka Janowskiego z Polskiej Organizacji Turystycznej odebrała Lidia Narloch.

 

 

LOT "Serce Kaszub"

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mierny kibic
mierny kibic 20.11.2017, 10:30
Brawo dla UKS IBMPS3 przegrały tyko 11 punktami - tylko 11 rzutów karnych do remisu !!!!! tak trzymać jesteśmy z was dumni - gloria victis.

Pozostałe