Młodzieżowa debata

  • 01.12.2017, 12:58 (aktualizacja 01.12.2017, 13:04)
  • admin 24
Młodzieżowa debata
Kościerzynę odwiedzili Młodzieżowy Radni Województwa Pomorskiego. W naszym mieście odbyła się wyjazdowa sesja, a po niej debata młodych w Sali Szopińskiego.

Czy młodzież włącza się w życie społeczne i polityczne? Czego oczekują młodzi od swoich reprezentantów i jak realizować odważne plany? O tym dyskutowali radni w Kościerzynie. Obrady prowadził Jan Derra - przewodniczący Młodzieżowej Rady Województwa Pomorskiego.

Najważniejszym punktem sesji było podjęcie wniosku, który ma trafić do marszałka województwa. Chodzi o utworzenie funduszu dla młodzieżowych rad z terenu całego Pomorza o wysokości 50 tys. zł.

W dalszej części wizyty wzięli udział reprezentanci kościerskich szkół. Odbyła się debata poświęcona przyszłości polityki młodzieżowej. Wszystko po to, by to młodzi sami zasugerowali, czego oczekują od młodzieżowych radnych.

 

admin 24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

OLGA
OLGA 03.12.2017, 10:57
Dzisiejsza młodzież jest nastawiona na branie-nie dając nic w zamian,więc słusznie zauważył społecznik,że należałoby swoją działalność rozpocząć od biznes planu i pokazać,że coś potraficie dać od siebie-to nie sztuka ZAWNIOSKOWAĆ O KASĘ Z URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO- TEN URZĄD NIE PRODUKUJE BANKNOTÓW-ONE SĄ Z PODATKÓW---CZY MŁODZI TEGO NIE WIEDZĄ????
społecznik
społecznik 03.12.2017, 10:50
Już młodzi chcą kasę,a może by tak samemu łapki zakasać i wrócić do czynów społecznych i zrobić coś pożytecznego??? Młodzi snują się bez celu po mieście,w kapturach na głowie-praca rozgrzewa i uszlachetnia. Do roboty młodzi radni-macie kumpli i zamiast drag i narkotyków-do roboty
Też tak myślę
Też tak myślę 03.12.2017, 11:54
Ciekawe na co ta kasa ma być wykorzystana - czy na takie nasiadówki dla bica piany, udawania wielkiej polityki, co od skorupki psuje społeczeństwo i jest niezwykle szkodliwe na przyszłość.
123488m
123488m 01.12.2017, 15:00
Reprezentanci Młodzieżowej Rady niech zwrócą uwagę na sprzedaż dzieciom papierosów na sztuki w Saloniku Prasowym na ul. Świętojańskiej.Młodzieżowa Rada Terenu powinna zwalczać takie patologie.Trzymamy kciuki aby taki fundusz został przyznany i nie zmarnowany.
jan
jan 03.12.2017, 08:41
Notorycznie wpisujesz te komentarze. Kiedy to tylko możliwe. Moim zdaniem jesteś konkurencją i chcesz się pozbyć zabierającego twoje dochody! Słabo mi sie robi na takie zagrywki. Gdybyś był zatroskanym rodzicem lub odpowiedzialnym obywatelem to poszedłbyś na policje a nie nieustanie, przy każdej okazji zaśmiecał ten portal! Idz do odpowiednich służb i to zgłoś - jeśli masz taka wiedze to twój obowiązek, inaczej też łamiesz prawo!

Pozostałe