Wyremontowana droga z Wielkiego Klincza do Wielkiego Podlesia

  • 13.12.2017, 10:11
  • admin 24
Wyremontowana droga z Wielkiego Klincza do Wielkiego Podlesia
W ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich gmina zmodernizowała drogę łączącą Wielki Podleś z Wielkim Klinczem.

Wartość inwestycji: ponad 2 miliony złotych, z czego ponad 63% to dofinansowanie. Dzięki tym pieniądzom droga została wyremontowana, a wokół niej zaistniała również nowa infrastruktura. To była wyczekiwana inwestycja, również ze względu na połączenie z największym zakładem pracy znajdującym się na terenie Wielkiego Klincza, zatrudniającym ponad 600 pracowników.

Trwa rozliczanie tej inwestycji, do końca roku do budżetu gminy powinno wpłynąć ponad 1 300 000 zł dofinansowania.

 

admin 24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

drogi w gminie też można pomalować
drogi w gminie też można pomalować 13.12.2017, 12:41
https://pl.dreamstime.com/foto…
1234
1234 13.12.2017, 11:01
a co z drogą z Wielkiego Klincza na Dębogóry? ta droga na Podleś była dobra, a na Dębogóry się aż prosi do zrobienia.!!!
Droga powiatowa...
Droga powiatowa... 14.12.2017, 06:45
.... z Małego Klincza do Wielkiego Klincza. Remont kończy się przy skrzyżowaniu z ulicą Słoneczną czyli do Piechowskiego.
tango2107
tango2107 15.12.2017, 18:31
Podobno Piechowski ma dość bycia wójtem i na koniec zrobił sobie prktycznie drogę pod sam dom brawo panie Piechowski(taka wisienka na torcie) a droga z Klincza do Nowej Kiszewy jest w opłakanym stanie i nie będzie remontowana bo nie ma pieniędzy bo wiadomo gdzie kaska poszla a teraz tylko czekamy na te znaki z ograniczeniem do trzydziestu co nam wojt tak groził że je powstawia na calej długości tej jakże wspaniałej drogi. A była możliwość skorzystania z dofinansowaniem (rozchodzilo sie o dziewięć czy jedenascie milionów)tyle że potrzebne było wyłożyć dwa miliony i sam pan o tym mówił i co? jak widać sprawa zamieciona pod dywan i tak samo droga Debogory Wielki Podles ile lat pan nas już oszukuje że bedzie położony asfalt i nasze piękne skrzyzowanie w Malym Klinczu
M.W.
M.W. 21.12.2017, 11:24
Gdzie oświetlenie skrzyżowania w Małym Klinczu lub przy wylocie z drogi z Dębogór na Starą Kiszewę lub przy przejściu pieszych do kościoła w Wielkim Klinczu. Także ciągel brak chodnika dla dzieci z Wielkiego Klincza do boiska w stronę Małego Klincza.
Najlepiej ciągle się tłumaczyć że to nie moje kompetycje. Słabo.
ddd
ddd 13.12.2017, 13:05
przecież to droga powiatowa!
Lepiej było zrywać dobry asfalt...
Lepiej było zrywać dobry asfalt... 13.12.2017, 11:06
... niż położyć go tam gdzie go nie ma. Takie mamy zarządzanie w Gminie.

Pozostałe