Spotkanie opłatkowe Caritas i Civitas Christiana w SP nr 6

  • 21.12.2017, 11:26
  • admin 24
Spotkanie opłatkowe Caritas i Civitas Christiana w SP nr 6
Około 200 osób wzięło udział w Wigilii organizowanej przez Caritas parafii Świętej Trójcy, Stowarzyszenie Civitas Christiana, Gabrielę Ćwikałowską oraz wielu innych ludzi dobrej woli. Na to spotkanie zaproszone są osoby w trudnej sytuacji materialnej, bezdomne, samotne i potrzebujące.

Podobnie jak Wigilia miejska, również to spotkanie w Szkole Podstawowej nr 6 rozpoczęło się od jasełek w wykonaniu uczniów kościerskich szkół.

Uczestnicy Wigilii wspólnie zaśpiewali kolędy i podzielili się opłatkiem. Wśród gości znaleźli się burmistrz Michał Majewski, wójt Grzegorz Piechowski oraz proboszcz parafii Świętej Trójcy Antoni Bączkowski. Po złożeniu życzeń wszyscy zasiedli do świątecznego stołu.

Jak co roku, dzięki pomocy sponsorów, przygotowano również paczki z bożonarodzeniowymi prezentami.

 

admin 24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tomasz do Jacka
Tomasz do Jacka 06.01.2018, 13:26
Dnia 24 grudnia w Wigilię pogratulowałem moim przyjaciołom pięknego spotkania opłatkowego wSP nr 6. I to jest mój tekst. Obraźliwe teksty poniżej są kłamliwymi tekstami jakiś nienawidzących zazdrośników, którzy próbują zniszczyć dobro, jakie dokonało się na spotkaniach tych spotkaniach opłatkowych! Ja na pewno nie piszę negatywnych opinni pod tym, co zwielkim trudem zrobiliśmy ! Wigilia dla 120 osób, przygotowana przez 4-5 osób, to bardzo cieżka praca!
a fee
a fee 06.01.2018, 13:33
uderz w stół... no i się odezwał ten co pisze negatywy
Tomasz
Tomasz 08.01.2018, 10:03
Nie piszę negatywnych opinii pod waszymi artykułami!
parcie na politykę
parcie na politykę 08.01.2018, 12:46
Wszystko jasne. to Tomasz. Okropne jest takie zachowanie. Parcie na szkło i szkodzenie innym
mieszkaniec
mieszkaniec 06.01.2018, 09:36
Dlaczego dwie Wigilie dla potrzebujących mają te same durne komentarze o księżach i jakieś Marioli?
To j23 masz
To j23 masz 06.01.2018, 12:44
Tomaszowi się nudzi i kopiuje negatywne komentarze spod tekstu który sam napisał do innej imprezy, czyli robi to co zawsze. Kopiuj wklej cudze myśli, cudze słowa byle tylko zniszczyć dobre działania innych ludzi.
Fee
Fee 06.01.2018, 13:10
Tomek zazdrośnik
To J23 masz
To J23 masz 06.01.2018, 08:51
ha ha ha ale durną osobą trzeba być, aby po takim czasie hejtować taki stary artykuł. Takie kretyństwo, gdzie 3 wpisy jeden po drugim pokazują o maleńkości i debilności wpisującego. No ale cóż, są ludzie i ludziska.
j23
j23 05.01.2018, 23:27
Pominięcie największych działaczy i promocja swojej osoby jest co najmniej niestosowna. Czy chodzi o to by pomagać, czy się promować? Ze zdjęć i z tekstu wynika, że nie ma wdzięczności dla pani Marioli ani dla księży zaangażowanych w tę akcję.
j23
j23 05.01.2018, 23:26
Mi też szkoda pani Marioli, ona się napracuje a ktoś inny pokazuje, że to jego praca. Smutne to jest.
j
j 05.01.2018, 23:25
To wspaniała osoba, która naprawdę się najbardziej napracowała na tej wigilii, no a księża, to oni zbierali żywność, to oni nie tylko udostępnili swoje pomieszczenia, nie tylko gościli ubogich, ale zajmowali się wszystkim, no ale widać chwałę chce przejąć ktoś inny. Wielkie brawa dla tych nieobecnych na zdjęciach, którzy się nie lansują i dla naszego proboszcza.
Tomasz
Tomasz 24.12.2017, 14:26
Gratuluję naszym przyjaciołom pięknego Spotkania opłatkowego!
Ada
Ada 21.12.2017, 13:58
Naprawdę piękna akcja

Pozostałe