Nowa oferta: transmisje LIVE!

  • 31.01.2018, 12:05 (aktualizacja 31.01.2018 21:56)
  • Krzysztof Wencki
Nowa oferta: transmisje LIVE!
Telewizja Kaszuby i strona koscierzyna24.info wprowadziła właśnie do swojej oferty transmisje na żywo. Relacja z wydarzenia może teraz natychmiast docierać do telewidzów i internautów.

Do tej pory nasi Klienci mogli korzystać z bogatej oferty reklamy oraz opcji publikacji artykułów sponsorowanych. Teraz proponujemy nowość: transmisje wydarzeń na żywo w internecie i lokalnej telewizji.

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU

Relacje na żywo nasi widzowie mogli oglądać już wielokrotnie. W ten sposób działaliśmy między innymi podczas tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na żywo transmitowaliśmy również Dzień Osób Niepełnosprawnych, którego gwiazdą był Don Vasyl. Transmisja live świetnie sprawdza się również podczas eventów sportowych, przykład to mecze piłkarek ręcznych UKS PCM.

Teraz relacje na żywo oferujemy również naszym Klientom. Według Państwa życzenia przeprowadzimy transmisje internetowe (na naszym facebooku i stronie koscierzyna24.info) oraz w Telewizji Kaszuby. 

Konferencje, wydarzenia polityczne, spotkania autorskie, szkolenia, warsztaty, zawody sportowe i koncerty - teraz wszystko może natychmiast dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.

Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów: 601 649 082. Czekamy też na maile: [email protected]

 

Krzysztof Wencki
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gzyms
gzyms 31.01.2018, 23:10
Halo administracja strony. Negocjacje z artystami jeszcze trwają?

Pozostałe