Kościerzyna za pół ceny - zaproszenie do udziału

  • 7.02.2018, 14:55 (aktualizacja 11.09.2018 10:11)
  • Urząd Miasta Kościerzyna
Kościerzyna za pół ceny - zaproszenie do udziału
Szanowni Państwo, wzorem lat ubiegłych również w tym roku samorząd miejski obejmie patronat nad kolejną edycją akcji „Miasto za pół ceny”. W roku bieżącym akcja odbędzie się w dniach 10-11.03.2018 r. oraz 6-7.10.2018 r. Ze swojej strony deklarujemy wsparcie promocyjne akcji obejmujące m. in. plakaty, strony internetowe, facebook, aplikację mobilną, kampanię radiową oraz oznakowanie podmiotów jednoznacznie je identyfikujących jako uczestników.

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż w tym roku data naszego przedsięwzięcia pokrywa się z akcją Ministerstwa Sportu i Turystyki, które przy współpracy z Polską Organizacją Turystyczną w dniach 9-11 marca br. przeprowadzi imprezę pn. „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”. Jest to znakomita okazja do dodatkowej promocji naszych firm. Zachęcamy więc wszystkie nowe oraz dotychczasowe podmioty z Kościerzyny do włączenia się w tą ogólnopolską akcję. Nadmieniamy, iż oferty nie musza obejmować całego asortymentu.

Zgodnie z regulaminem uczestnictwa w akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”, który przesyłamy w załączeniu, należy do dnia 13 lutego br. wysłać swoje zgłoszenie za pomocą specjalnie przygotowanego formularza znajdującego się na stronie www.polskazobaczwiecej.pl. Prosimy również o przesłanie swojego zgłoszenia wraz
z propozycją oferty na adres: [email protected], co będzie stanowić zgłoszenie do Kościerskiej części akcji „Miasto za pół ceny”. Dodatkowych informacji i pomocy w wypełnieniu formularza udziela pan Krzysztof Recław tel. 605-575-521 lub /58/ 680 23 02.

Urząd Miasta Kościerzyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe