Zenek Martyniuk wystąpi podczas Dni Kościerzyny 2018

  • 15.02.2018, 09:31 (aktualizacja 15.02.2018, 10:19)
  • Krzysztof Wencki
Zenek Martyniuk wystąpi podczas Dni Kościerzyny 2018 www.zespolakcent.pl
Znamy już gwiazdy, które zagrają podczas tegorocznych Dni Kościerzyny. Będą to: Zenek Martyniuk, Future Folk oraz Ania Wyszkoni.

Wakacyjną ofertę koncertów przedstawił nam dyrektor Kościerskiego Domu Kultury Jan Dittrich. Najważniejsza impreza to Dni Kościerzyny, które rozpoczną się 14 lipca. Na płycie stadionu wystąpią: Akcent, Future Folk i Ania Wyszkoni.

20 lipca na rynku odbędzie się Wieczór Disco Polo, podczas którego zagrają: Zajefajni, Markus P i After Party.

Od 26 do 28 lipca trwać będzie Międzynarodowy Festiwal Folkloru. W centrum miasta wystąpią zespoły z całego świata, między innymi z Turcji, Meksyku, Kolumbii oraz Tajwanu.

3 sierpnia, również na rynku pojawi się Michał Szpak.

 

Krzysztof Wencki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kornel
Kornel 14.07.2018, 22:54
Dni Koscierzyny , a bardzo malo ludzi , generalnie wies spiewa i tanczy . Zenujace, to juz przezytek . Szkoda takich pieniędzy . To przeciez pieniadze podatnikow , koscierzakow, a niestety większość to gmiiiiiiiina . Uwazam ze nalezaloby cos zmienic

Kościerzanka
Kościerzanka 14.07.2018, 20:41
Koncert Akcentu o 19:30 super! Informacje w internecie rzetelne. O 19:45 -bo wtedy dotarliśmy na stadion nie było już nic. Martyniuk właśnie zakończył występ. Organizacja dni Kościerzyny żenada! Jesteśmy zawiedzeni!!!
T
T 14.07.2018, 08:48
Porównanie Kościerzyny z Zakopanem bezcenne XD
T
T 14.07.2018, 08:35
Norbi ????
rurku
rurku 11.05.2018, 12:36
Wiecie jakie nazwisko według pana Dittricha elektryzuje Polaków? Norbi. Wystąpi 30 sierpnia.
Czas na kogoś nowego, pan niech idzie na emeryturę.
bobek
bobek 20.02.2018, 20:08
Dlaczego Dni Kościerzyny nazywane są dniami, a nie dniem, skoro tylko jeden dzień trwa to święto?
k
k 20.02.2018, 09:59
Brawo Panie dyrektorze , coś będzie się działo.Myślę , że też pójdę na ten koncert, chociaż nigdy nie byłam.
Gg
Gg 21.02.2018, 11:05
Nie idź i tak nic nie stracisz.
:):):)
:):):) 16.02.2018, 09:01
https://sportowefakty.wp.pl/pi…
Michaś....
Michaś.... 16.02.2018, 06:46
... kto chce startować z Twojej listy? Nawet Janek już się wycofuje ha ha ha ha
Nie jestem robotem
Nie jestem robotem 16.02.2018, 06:37
kurde, a już myślałem że może Fonsi
rurku
rurku 15.02.2018, 23:46
Nazwisko, które elektryzuje Polaków? No to chyba tylko Rodowicz.
dramat
dramat 15.02.2018, 22:47
jeden wielki bełkot, do tego tłuste włosy to jest dyrekcja?
fryzjer
fryzjer 15.02.2018, 23:32
jakie tłuste włosy? przecież ten pan nie ma włosów ...
PRZEPRASZAM
PRZEPRASZAM 16.02.2018, 10:19
To coś co mu zostało
Inkubator
Inkubator 15.02.2018, 13:28
Firma z wieloletnim stażem nie dość ze zajęła cały parter w inkubatorze to zaczęła zajmować kolejne biura tym razem na 1 piętrze
jiii
jiii 15.02.2018, 14:22
od razu zajeli na pietrze
WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW
WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW 15.02.2018, 10:35
Ja pi*r*d*e :-) Kościerzyna dołącza oficjalnie do chwały chały.
drops
drops 15.02.2018, 10:30
Mam nadzieję, że Wyszkoni zaśpiewa Agnieszkę.
Gucio
Gucio 15.02.2018, 09:55
A kiedy będzie konczita wurst? ????
a
a 15.02.2018, 18:17
Wonchita Kurst.

Pozostałe