Kaszubia Cup - mali piłkarze w akcji

  • 19.02.2018, 13:24
  • koscierzyna24.info
Kaszubia Cup - mali piłkarze w akcji
W niedzielę, 18 lutego 2018 r. w hali sportowo – widowiskowej „Sokolnia” w Kościerzynie odbył się turniej piłki halowej KASZUBIA CUP 2018. W rozgrywkach udział wzięła ponad 100 dzieci.

Podczas całego turnieju rozegrano 21 meczów, w których padło 60 bramek! Organizatorem był Klub Sportowy Kaszubia Kościerzyna.

W roczniku 2010 najlepsza okazała się Santana Wielki Klincz, druga była ekipa KS Kaszubia Kościerzyna I, a trzecia KS Kaszubia Kościerzyna II. Najlepszym bramkarzem został Miłosz Ramczykowski z Santany Wielki Klincz, a królem strzelców Wojtek Lass z Kaszubii.

W kategorii 2009 w początkowej fazie turnieju drużyny zostały rozlosowanie w dwie grupy. W grupie A pierwsze miejsce zajęła ekipa KS Skorzewo natomiast w grupie B – WDA Lipusz. Po rozegraniu przez drużyny wszystkich meczów grupowych nastąpiła faza pucharowa, gdzie dwie najlepsze drużyny z każdej grupy zagrały w półfinałach. W meczu finałowym zmierzyły się KS Kaszubia i Ceramik Łubiana. Ceramik po wyrównanym meczu musiał uznać wyższość gospodarzy turnieju. Trzecie miejsce zajął KS Skorzewo. Najlepszą bramkarką została Dominika Lemańczyk z Wdy Lipusz.

 

Klasyfikacja ostateczna:

 

Rocznik 2010

1. Santana Wielki Klincz

2. KS Kaszubia Kościerzyna

3. KS Kaszubia Kościerzyna II

4. Ceramik Łubiana

5. KS Skorzewo

 

Rocznik 2009

1. KS Kaszubia Kościerzyna

2. Ceramik Łubiana

3. KS Skorzewo

4. WDA Lipusz

5. Wierzyca Stara Kiszewa

6. KS Kaszubia Kościerzyna II

 

koscierzyna24.info

Zdjęcia (36)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe