Zajazd Leśny Dworek czwarty raz triumfuje w "Halówce"!

  • 19.02.2018, 13:32
  • Krzysztof Wencki
Zajazd Leśny Dworek czwarty raz triumfuje w "Halówce"!
Zakończyły się rozgrywki Powiatowej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Mistrzem już po raz czwarty z rzędu został Zajazd Leśny Dworek.

26 zespołów walczyło w trzech ligach. Mecze rozgrywały się od listopada do lutego. Nie brakowało emocji i zwrotów akcji.

Zacznijmy od III ligi. Tu wybrano dwóch królów strzelców: to Kacper Zaborowski i Nikolas Kruk, najlepszym bramkarzem został Dawid Cichosz. Drugie miejsce: Op Team, pierwsze: El Miś. Dwie najlepsze drużyny awansowały do II ligi.

W II lidze najwięcej punktów zdobył Radosław Stolc, a w bramce najlepiej radził sobie Mateusz Bajonczak. Drugie miejsce wywalczył Domstar Liniewo, a pierwsze OSP Grabowo. Te dwa składy awansowały do I ligi.

W najwyższej klasie tytuł króla strzelców trafił do Błażeja Troki, najlepszym bramkarzem był Mateusz Zblewski. Wicemistrzem I ligi został Nandruk Kościerzyna, a triumfował, już po raz czwarty z rzędu Zajazd Leśny Dworek.

Organizowaniem „Halówki” zajmują się wspólnie gmina, powiat i miasto. Korzystając z okazji zapytaliśmy wicewójta o to, czy w najbliższym czasie szykują się w gminie inwestycje w infrastrukturę sportową, żeby było gdzie grać.

Kolejna edycja kościerskiej „Halówki” ruszy jesienią. Zawodnicy mają więc czas na doszlifowanie formy. Czy po raz kolejny Leśny Dworek okaże się bezkonkurencyjny, a może I liga będzie miała nowego lidera? Okaże się za rok.

 

WYNIKI:

 

I liga

1 Zajazd Leśny Dworek

2 Nandruk Kościerzyna

3 Compus Reklamy/Kirschen Investments

4 Jareks Grabowo

5 Michael Lipusz

6 Mat Bud Texas Pub

7 Trober Polska

8 Garska Drób

Król strzelców – Błażej Troka

Najlepszy bramkarz – Mateusz Zblewski

 

II liga

1 OSP Grabowo

2 Domstar Liniewo

3 Wencik Team

4 DreamGarden.pl

5 Pub La Rocca

6 Wierzyca Stara Kiszewa

7 BS Electric AC DC

8 OK Dziemiany

Król strzelców – Radosław Stolc

Najlepszy Bramkarz – Mateusz Bajonczak

 

III liga

1 El Miś

2 Op Team

3 Cygany

4 Sami Swoi

5 Texas Pub

6 Hugo Team

7 Miłośnicy 4 Kółek

8 Kajko Wielki Klincz

9 Bielawa Transport

10 Bez Kitu

Dwóch królów strzelców – Kacper Zaborowski i Nikolas Kruk

Najlepszy Bramkarz – Dawid Cichosz

 

 

 

Krzysztof Wencki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Grześ
Grześ 22.02.2018, 16:51
cmentarz powinien być zamykany o 22-giej,gdyż nieraz widziałam jak pijacy urządzają sobie na pomnikach libacje alkoholowe. Skoro cmentarz jest parafialny i zarządza nim proboszcz św.Trójcy-to niech go pilnuje-skoro za niego kasuje i wszystko w temacie
inka
inka 20.02.2018, 12:07
To standard . Na starym cmentarzu to prawdziwa plaga z tymi kradzieżami. Kradną ile się da. Ręce opadają ludzie chcą zadbać o pamięć o bliskich i dbają o groby a ciągle ktoś przychodzi i kradnie.
ślub 03.02.2018r
ślub 03.02.2018r 19.02.2018, 22:25
w dniu 03.02.2018r (sobota) w Kościerzynie na cmentarzu pewna kobieta ukradła z grobu pochowanej w dniu 02.02.2018r, ukradła wszystkie róże, obcinając jedynie główki róż, Pozostawiła samo zielsko. na co były jej potrzebne na pewno na ślub w tym dniu, do dekoracji lub obsypywanie płatkami róż. jak czują się .......
pewna kobieta
pewna kobieta 20.02.2018, 17:06
Wobec takiej plagi jestem zdania, że należy napietnować publicznie takie postępowanie, ale tez ludzi, którzy tak postepują. z treąsci wpisu rozumiem, że wiadomo kto - zatem należy o tym piwiedzieć.

Pozostałe