"LUDZIE MAJĄ DOŚĆ DEMAGOGII I NADSZEDŁ CZAS KONKRETÓW"

  • 07.11.2014, 17:52
  • Redakcja koscierzyna24.info
"LUDZIE MAJĄ DOŚĆ DEMAGOGII I NADSZEDŁ CZAS KONKRETÓW"
Czas na najnowsze Przesłuchanie. Gościem Adama Plutowskiego i Krzysztofa Wenckiego jest Aleksander Mach – dyrektor Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego i niezależny kandydat do Rady Miasta.

Przypomnijmy, że w tegorocznych wyborach miasto zostanie podzielone na 21 okręgów, w Radzie Miasta zasiądą kandydaci, którzy zdobędą największą liczbę głosów w swoich okręgach. Czy zdaniem Macha jest to dobre rozwiązanie?

Dyrektor PODR o głosy będzie ubiegał się z okręgu nr 6 – ul. Staszica. Czy zna mieszkańców swojego okręgu i identyfikuje się z nimi? Z jakimi problemami mierzą się na co dzień mieszkańcy tej ulicy?

Mach o mandat radnego będzie ubiegał się z niezależnego komitetu. Dlaczego na to się zdecydował?

Ilu kandydatów w nadchodzących wyborach wystawił Aleksander Mach – Komitet Wyborczy Wyborców i w jakich okręgach będzie można na nich zagłosować?

Jakie są zagrożenia i szanse dla rozwoju miasta na najbliższą kadencję? Dlaczego jest ona tak ważna? Czy samorząd kościerski jest gotowy by pobudzić Kościerzynę do rozwoju gospodarczego?

W rozmowie poruszono również temat poziomu bezrobocia. Jaka grupa jest nim dotknięta? Jakie kroki trzeba podjąć, aby zmniejszyć bezrobocie? Czy Mach widzi jakiś pomysł, aby rozwiązać ten problem?

Odpowiedzi m.in. na te pytania znajdą Państwo w najnowszym programie. Zachęcamy do oglądania!  

 

 

 

Redakcja koscierzyna24.info

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe