Wkrótce zbiórka elektroodpadów - zobacz gdzie i kiedy

  • 13.03.2018, 13:32 (aktualizacja 13.03.2018, 14:04)
  • admin 24
Wkrótce zbiórka elektroodpadów - zobacz gdzie i kiedy
Zbliża się okazja do bezpiecznego pozbycia się elektrośmieci. Stare telewizory, monitory, telefony, baterie i wszystko, co elektroniczne lub elektryczne będzie można oddać w Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Skłodowskiej. Do wzięcia udziału w akcji zapraszają uczennice „Szóstki”.

Zbiórka elektrośmieci zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Pierwsza odbyła się w 2009 roku i do tego czasu uczniom udało się zebrać około 74 tysięcy kilogramów niebezpiecznych dla środowiska odpadów. Dzięki temu nie trafiły one na przykład do lasu, tylko zostały posegregowane i poddane recyklingowi. Elektrośmieci warto przywieźć również dlatego, że w ten sposób pomagamy młodzieży biorącej udział w ogólnopolskim konkursie.

Krótko mówiąc: biorąc udział w zbiórce elektrośmieci dbamy i środowisko i pomagamy młodym kościerskim ekologom, a także robimy w domach przedwiosenne porządki, pozbywając się zajmujących miejsce staroci.

Zbiórka elektrośmieci już w najbliższą sobotę 17 marca od 8.00 do 16.00 w Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Skłodowskiej.

 

admin 24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe