Zadaj pytanie radnej Katarzynie Knopik

  • 15.03.2018, 09:13 (aktualizacja 16.03.2018, 13:32)
  • Krzysztof Wencki
Zadaj pytanie radnej Katarzynie Knopik
W piątek nagrywamy wywiad z Katarzyną Knopik. Masz pytanie do radnej Rady Miasta? Zadaj je w komentarzu!

Ponownie prosimy naszych Widzów i Czytelników o zaproponowanie tematów, które powinniśmy poruszyć w "Przesłuchaniu".

 

--- AKTUALIZACJA ---

Dziękujemy za zaproponowane pytania. Wywiad z Katarzyną Knopik można już oglądać TUTAJ.

 

Krzysztof Wencki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obserwuj
Obserwuj 20.03.2018, 20:26
Oj! Nieładnie. Cenzura na forum. Komentarze są kasowane.... Te nieprzychylne szczególnie.
Miłośnik Stolemów
Miłośnik Stolemów 16.03.2018, 18:23
Co to za olbrzymy o wysokości 0.35 m w cenie 10 000 złotych za sztukę. Wzrost nie dopisał ale cena a i owszem jak za złoto. Podobno potrzeba jeszcze kolejnych 6 000 złotych a gdzie kasa na ochronę tych wyjątkowych drogocennych KRASNALI OLBRZYMICH ?
Ryszard
Ryszard 16.03.2018, 08:15
Kiedy powstanie Droga Północ ? Codziennie korki na ul. Kartuskiej, a o ul. Skłodowskiej już nie wspomnę !!!
Jadwiga T
Jadwiga T 16.03.2018, 11:09
Mam ogromną nadzieję, że nie dojdzie do budowy drogi północ. To była by katastrofa dla miasta i dla mieszkańców tamtych okolic!!!
hej
hej 16.03.2018, 12:36
Droga północ jest bardzo potrzebna. Tylko ona odblokuje nam miasto!
nie dla drogi północ
nie dla drogi północ 16.03.2018, 12:49
droga północ jest tylko dla kilku mieszkańców którzy maja tam wykupione działki i swoje interesy chcą prowadzić, patrz na resztę ludzi a nie na interes kilku osób
Kinga
Kinga 20.03.2018, 17:43
W przesłuchaniu nie powiedziano, że jednak nie wszyscy mieszkańcy chcą drogi północ.
rurku
rurku 15.03.2018, 23:58
Czy ma pani plan na modernizację Ogródka Jordanowskiego?
Janka
Janka 15.03.2018, 22:40
Kiedy będzie asfalt na ulicy Wrzosowej - dokończony. Zapraszam na przejażdżkę samochodem. Powstała szkoła a chodników brak jak tu sie do niej dostać z malym dzieckiem. Uchwała podjęta i co dalej ...
Janka
Janka 15.03.2018, 21:13
Czy pani zdaniem figurki Stolemów to dobry sposób na promocję Kościerzyny?
Bogdan
Bogdan 15.03.2018, 21:03
Daję cenę Kasi plus 25%
jan
jan 15.03.2018, 20:52
Co dobrego zrobił burmistrz Majewski? Proszę wymienić 5 jego pomysłów, sukcesów.
Dominik
Dominik 15.03.2018, 20:47
A ja odkupie od pani mieszkanie za 22% więcej niż wskazuje Pani w oświadczeniu. Moi znajomi w tym bloku wyceniają mieszkania za 100-120 tys. złotych, a pani za 50-60%. Dlaczego od lat zaniża pani wartość swojego mieszkania? Jakie są tego powody? A skarbówka tego nie widzi? A możę ja się mylę ? Jeżeli tak to dlaczego?
Pytanie:
Pytanie: 15.03.2018, 20:20
Czy poradziłaby sobie panna pracując u prywatnego przedsiębiorcy, czy tylko państwowa fucha czyli nicnierobienie
Mieszkaniec
Mieszkaniec 15.03.2018, 20:02
Kiedy remont toalet w urzedzie gminy gdzie jest pani odpowiedzialna za stan techniczny, peknieta miska toaletowa, brak ciepłej wody, brak zamka, brak wentylacji ?
Wierny czytelnik
Wierny czytelnik 15.03.2018, 18:54
Cały czas nurtuje mnie pytanie o chodnik na Wierzysko i o przejście dla pieszych obwodnica się konczy i brak przejścia i brak chodnika.I jeszcze jedno pytanie kiedy w koncu będa oznaczone ulice chodzi mi o to,że jest Klasztorna numery nie wiadomo jak się rozciągają potem Storczykowa wogole brak numerów dla listonosza kuriera nie mówiąc jak karetka szuka numeru bo brak jakichkolwiek oznaczeń ulic itp
mieszkanka
mieszkanka 16.03.2018, 17:04
Numery są na domach, a listonosz zna wszystkie adresy.
tanie mieszkanie
tanie mieszkanie 15.03.2018, 18:46
Pani Kasiu odkupię od Pani mieszkanie za 20% więcej niż wskazuje Panie w oświadczeniu majątkowym http://www.koscierzyna.pl/BIP/…
Bre
Bre 15.03.2018, 16:50
Czy obyły się, lub czy się odbędą jakieś rozmowy, działania w temacie budowy ostatniego, brakującego odcinka obwodnicy Kościerzyny, czyli od węzła Wierzyca do drogi 214 (Kościerzyna-Wybudowanie/Skorzewo)?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 15.03.2018, 16:04
Skad to.nagłe zainteresowanie komunikacja do budynku socjalnego na wierzysku. Szukanie taniej sensacji. Wierzysko istnieje od dawna o jakos nikt wczesniej nie interesowal.sie czy moje dzieci maja jak dostac sie do szkoly zeby nie musialy.siwdziec od.rana w.swietlicy. Wzrost zainteresowania upatruje raczej w zwiazku ze zblizajacymi sie wyborami a nie troska o miszkancow. Skonczmy z ta obluda. Jest wieli innych.miejsc do poprawy i czas.by sie nimi zajać a nie wytyknac wciaz.cos obecnej wladzy. Dlaczego wczesniej nikt nie zajal sie tematem dojazdu na wierzysko ?
czytelnik
czytelnik 15.03.2018, 13:42
Kiedy zejdzie nam panna (nie zapominajcie że to panna nie pani) z oczu i skończy z tą obłudą. marionetka zdzicha
Do p. kasi
Do p. kasi 15.03.2018, 13:34
Co panią łączy ze Zdzisławem?
Do Mieszkanki
Do Mieszkanki 15.03.2018, 13:13
Nie, ponieważ Zdzichu Czucha wystartuje.
Mieszkanka
Mieszkanka 15.03.2018, 11:41
Czy P. Katarzyna rozważa start w wyborach jesiennych na stanowisko burmistrza miasta Kościerzyna
Krystian
Krystian 15.03.2018, 10:48
Proszę zainteresować się sprawą niewykonania wjazdów do garaży na ul. Reymonta. Wykonano nawierzchnię na drodze i parkingach a do garaży nie wykonano tych prac. Zgodnie z prawem wjazdy podczas remontu należą do właściciela gruntów. Pozostawienie w ten sposób prac doprowadzi do degradacji krawędzi nawierzchni. Trzeba dokończyć te roboty.

Pozostałe