"Pamięć o Janie Pawle II jest obecna"

  • 23.03.2018, 09:43
  • admin 24
"Pamięć o Janie Pawle II jest obecna"
Gościem "Przesłuchania" jest ks. Sławomir Oder - postulator procesu beatyfikacyjnego i kanonizacyjnego Jana Pawła II.

Nasz gość prowadził rekolekcje wielkopostne w parafii Świętej Trójcy. Czy w jego naukach często pojawia się postać papieża Polaka?

Od śmierci Jana Pawła II minie wkrótce 13 lat. Czy młodzież wie kim był? Czy coś zostało w Polakach z nauki Jana Pawła II? Pamiętamy wielką żałobę po jego śmierci, jednoczenie się, czy coś z tego przetrwało?

Ksiądz Sławomir Oder jest współtwórcą filmu „Jan Paweł II - Santo Subito. Świadectwo Świętości”. Jak wyglądało poszukiwanie tych świadectw?

 Dla Polaków Jan Paweł II to jest nasz papież - papież Polak. A jak jest w innych krajach, na innych kontynentach?

Ostatnio w niedalekich Dziemianach odbyła się Ekstremalna Droga Krzyżowa i była ona jedną z najliczniejszych w Polsce. Co nasz gość sądzi o takiej formie duchowości, modlitwy?

Czy to prawda, że Kaszubi są bardzo pobożni?

 

admin 24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

taddy
taddy 05.04.2018, 11:06
Nie wiem czy ten pan w koloratce wie, ze po Wojtyle obecny papiez jest juz drugim z kolei! Obecny bije na glowe Wojtyle, ktory nic dla kosciola nie zrobil, zabawil sie w polityka, przetrwonil setki milionow euro na swoje podroze, ukrywal afery pedofilski itd. Kasa po jego smierci zostala pusta a Kuria Rzymska robila co chciala! No i jeszcze ten teatr z publicznym umieraniem! W Polsce stanal czas!

Pozostałe