RYTM Wicemistrzem Polski!

  • 27.03.2018, 10:45 (aktualizacja 28.03.2018, 09:44)
  • Źródło: Zespół Tańca Nowoczesnego RYTM
RYTM Wicemistrzem Polski!
Zespół Tańca Nowoczesnego RYTM zdobył Wicemistrzostwo Polski! Nasi tancerze wzięli udział w Krajowych Mistrzostwach INTERNATIONAL DANCE ORGANIZATION Hip Hop, Hip Hop Battles, Break Dance i Electric Boogie w Twardogórze, które były eliminacjami do Mistrzostw Europy i Świata. RYTMowi udało się wywalczyć awans!

Krajowe Mistrzostwa to nie przelewki. W Twardogórze pojawili się tancerze reprezentujący szkoły tańca z całej Polski, a konkurencja była bardzo zacięta. Jednak w tanecznym świecie kościerski RYTM jest już silnym graczem. Przypomnijmy, że pół roku temu podczas Mistrzostw Polski nasi tancerze wywalczyli podwójne wicemistrzostwo oraz posiadają tytuł finalistów Mistrzostw Świata. 

RYTM startował w 2 kategoriach tanecznych. W mini formacjach hip-hop zdobył  tytuł wicemistrza  Polski oraz tytuł drugiego wicemistrza w kategorii formacji, klasyfikując się tym samym w trójce najlepszych zespołach w kraju.

Ciężka praca popłaciła. Teraz RYTM ponownie będzie reprezentował Polskę i Kościerzynę na arenach międzynarodowych. Najbliższy sprawdzian w Niemczech na Mistrzostwach Europy, które odbędą się w ostatnich tygodniach czerwca. Następnie w październiku Mistrzostwa Świata w Kielcach. 

Skład naszej reprezentacji: Łukasz Troka (choreografia), Daria Bielawska, Roksana Blok, Patryk Bruchmann, Alicja Cyrzan, Wiktoria Jachowska, Julia Jankowska, Wiktoria Kama, Aleksandra Kropidłowska, Julia Neubauer, Magda Nykiel, Laura Podjaska, Karol Prądziński, Aleksandra Meller, Paulina Szyca, Małgorzata Weiss, Karolina Wojtyła, Wiktoria Maćkowiak, Vanessa Wicher, Aneta Smeja i Zuzanna Cichosz.

 

Źródło: Zespół Tańca Nowoczesnego RYTM

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe