Zadaj pytanie radnej Karinie Młodzianowskiej

  • 04.04.2018, 12:40 (aktualizacja 06.04.2018, 13:48)
  • Krzysztof Wencki
Zadaj pytanie radnej Karinie Młodzianowskiej
Wkrótce nagrywamy "Przesłuchanie" z Kariną Młodzianowską.

Masz pytanie do miejskiej radnej? Zadaj je w komentarzu!


Dziękujemy za wszystkie zasugerowane pytania! Wywiad można już obejrzeć TUTAJ.

Krzysztof Wencki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Andrzej
Andrzej 11.04.2018, 08:44
a mnie ciekawi,gdzie ta radna pracuje????latem w ogródku na Rynku,a w pozostałe miesiące???chodzą po mieście różne słuchy,ale może to plotki,więc pani radna powinna oficjalnie określić źródła swoich dochodów
Jola
Jola 06.04.2018, 07:13
Co zrobiła pani dla swojego okręgu? Czy coś pani wywalczyła dla swoich sąsiadów?
Jola
Jola 06.04.2018, 07:11
Jak ocenia pani burmistrza Michała Majewskiego? Czy uważa pani, że sprawdza sie w roli burmistrza?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 05.04.2018, 21:31
Mieszkamcy borykają się z hałasem przy obwodnicy Kościerzynie są zwodzeni . (Pomiarami halasu przewidziany w lV kwartale) który to jest nie do zniesienia . Występowała do Rady miasta ale bez odpowiedzi. Burmistrz i Pani Starosta występowali w tej sprawie. W większej ilosci osób jest większa siła by doprowadzić wyciszenie akustyczne, prosimy o wsparcie.

Iwona
Iwona 05.04.2018, 21:18
Czy tak piękna pani będzie startować na burmistrza
Skatepark
Skatepark 05.04.2018, 14:35
Pani Karino, Czy podejmowała Pani jakieś kroki w sprawie nagłośnienia w Urzędzie sprawy budowy nowego Skateparku w Kościerzynie?
Od kilku lat młodzież, która aktywnie jeździ i uczęszcza do obecnego skateparku boryka się z problemami, ponieważ nie spełnia on ani obecnych standardów ani nie jest bezpieczny.
Brak
Brak 05.04.2018, 10:59
Pani Karino, co tam słychać u Państwa Kliniewskich?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 05.04.2018, 10:48
Pani Karino, jakie ma Pani zdanie na temat działania Kościerskiego TBS?
Karolina
Karolina 05.04.2018, 10:27
Pani Karino moja koleżanka uczestniczy w zajęciach zumby. Czy będzie kontynuacja tego projektu gdyż wiele dziewczyn nie dostało się na obecne zajęcia?
Olga
Olga 05.04.2018, 08:22
jak będzie się nazywać Komitet Wyborczy,z którego będzie pani kandydować? -proponuję Lord Wizjoner; to brzmi patetycznie,dostojnie i nie tuzinkowo
Jan
Jan 04.04.2018, 18:26
czy przy tym zdjęciu pani Kariny majstrował ten sam magik co przy zdjęciu Lorda z poprzednich wyborów, bo mi na to wygląda, więc pani Karino żeby nie było, że nie ostrzegałem, Lord zle skończył a Pani ?
rurku
rurku 04.04.2018, 15:46
Czy będzie kandydować na burmistrza?

Pozostałe