Punkty dla Kościerzyny! UKS PCM w górę tabeli

  • 23.04.2018, 11:48 (aktualizacja 23.04.2018, 12:09)
  • Krzysztof Wencki
Punkty dla Kościerzyny! UKS PCM w górę tabeli
W sobotę UKS PCM pokonał najlepszy zespół grupy spadkowej - KPR Gminy Kobierzyce. Nasze szczypiornistki zdobyły cenne punkty, dzięki którym w tabeli przegoniły drużyny z Jeleniej Góry i Chorzowa.

Kobierzyce nie były łatwym przeciwnikiem. To zespół, z którym należy się liczyć i w Kościerzynie również goście nie zamierzali lekko oddać punktów gospodyniom. Na początku to KPR wyszedł na prowadzenie, ale UKS PCM szybko doszedł do głosu. Trzeba podkreślić, że bramce doskonale spisywała się Dominika Brzezińska-Recław. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 14:11 na korzyść kościerzynianek.

Po przerwie KPR zbliżył się do nas na punkt 14:13. Jednak doskonała seria trafień 7:1 bezpiecznie zdystansowała UKS od rywalek. Ostateczny wynik spotkania to 28:21.

W tej chwili UKS PCM zajmuje 9. miejsce w tabeli. Zespół jest w dobrej formie: na 5 ostatnich meczów 4 zakończyły się dla nas zwycięstwem. Kolejne spotkanie już w środę. O 18.00 w Sokolni nasze szczypiornistki podejmą zajmującą obecnie 8. miejsce MKS Piotrcovię Piotrków Trybunalski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Krzysztof Wencki
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Iga
Iga 26.04.2018, 09:58
cieszę się ogromnie z tego kolejnego wygranego meczu, życzę Wam dalszych sukcesów
Piotrkowianin
Piotrkowianin 25.04.2018, 19:43
Kibice Kościerzyny gratuluje Wam zwyciestwa. Dla mnie kibica Piotrcovii szkoda tej porażki. Ale Wam szczerze gratuluje ! Macie naprawde fajną druzynę i bardzo fajnego trenera. Mozecie mi wierzyc lub nie -ale po ostatnim meczu w Piotrkowie (14.03) zyczyłem Waszemu trenerowi (bo podszedł do nas pogadać) utrzymania w lidze. I to sie udaje ! Tak trzymać.
wierny kibic z pierwszego rzędu
wierny kibic z pierwszego rzędu 25.04.2018, 21:26
ten mecz był bardzo ekscytujący, walka niezwykła. W Piotrcovii są naprawdę dobre waleczne zawodniczki. Gratuluję walki obu zespołom, ale cieszę się, że wygrał UKS PCM. Masz rację trenerowi należy się wielki szacunek za to co robi, bo nie jest to łatwe zadanie.
Marek
Marek 26.04.2018, 06:11
również gratuluję i dziewczynom i trenerowi. Warto było iść na mecz bo jak zwykle emocji było sporo
Karol
Karol 24.04.2018, 09:57
jest UKS PCM Kościerzyna jest i moc ;0)
ITI
ITI 24.04.2018, 08:20
brawo
todo
todo 24.04.2018, 07:06
gratulacje dla drużyny, brawo dziewczyny
Justka
Justka 24.04.2018, 06:09
Fajnie zobaczyć taką szczerą radość na waszych twarzach. Oby kolejny mecz też był wygrany, na pewno przyjdę wam kibicować, do czego wszystkich zachęcam. Kolejny mecz już jutro w Kościerzynie. Na pewno nie będzie łatwy, ale wierzę w was
Piotrkowianin
Piotrkowianin 23.04.2018, 21:42
Z takim Trenerem to muszą się utrzymać, czego szczerze zyczę -kibic MKS Piotrcovia.

P.S. Wygrajcie wszystkie mecze ..... oprócz najbliższego. ;-)
Powodzenia Trenerze !
Waldi
Waldi 23.04.2018, 21:41
Dziewczyny są niesamowite. Wciąż podziwiam ten zespół. Mała mieścina a ma drużynę w super lidze. Ile ćwiczeń, walki, samodyscypliny trzeba było, aby dotrzeć do super ligi to jedna Bozia wie. Gratuluję Wam efektów działania i każdego wygranego meczu. Gratuluję też trenera który tym wszystkim kieruje i potrafi znaleźć fundusze na Wasze działania.
Kaszuba
Kaszuba 24.04.2018, 11:00
fajny zespół, duże możliwości, pewnie jak by było większe dofinansowanie czy zainteresowanie ze strony miasta to i wyniki były by lepsze. Najważniejsze jednak, że mamy taki zespół na Kaszubach i możemy być z niego dumni
Zenek
Zenek 23.04.2018, 16:22
również gratuluję
Wierny kibic
Wierny kibic 23.04.2018, 16:04
Gratuluję dobrej passy. Ciężka praca popłaca. Jesteście naprawdę wytrwali w tym co robicie. Oby w środę poszło Wam równie dobrze. Do zobaczenia w Kościerzynie.
Marek
Marek 23.04.2018, 11:57
Nasze dziewczyny, cudowna drużyna wywalczyła nam kolejne zwycięstwo. Byle tak dalej!!! Brawo Drużyna, Brawo Trener!!!

Pozostałe