Nowy pociąg Bydgoszcz – Kościerzyna

  • 06.06.2018, 11:04 (aktualizacja 06.06.2018, 11:10)
  • www.rynek-kolejowy.p
Nowy pociąg Bydgoszcz – Kościerzyna
23 czerwca 2018 roku ruszają wakacyjne, kolejowe połączenia Arrivy z Bydgoszczy do Helu i z Bydgoszczy do Kościerzyny. Przewoźnik znów uruchomi tez wahadłowe połączenia Władysławowo - Hel.

Już po raz trzeci Arriva uruchomi wakacyjne połączenia pomiędzy Bydgoszczą, Trójmiastem i Helem. Oferta Multi Plaża to propozycja pociągów międzyregionalnych i regionalnych uruchamianych na zasadach komercyjnych. Codziennie od 23 czerwca do 31 sierpnia pojadą pociągi:

  • Słoneczny Patrol relacji Bydgoszcz Gł. - Hel - Bydgoszcz Gł.
  • Leżak relacji Hel - Władysławowo - Hel
  • Parawan relacji Hel - Władysławowo - Hel

Jak zachwala Arriva, pociąg z Bydgoszczy do Helu pokonuje tą trasę w rewelacyjnym czasie 3 godzin i 54 min, natomiast połączenia miedzy Władysławowem a Helem, umożliwią szybkie przemieszczanie się po samym półwyspie, bez konieczności stania w korkach.

 

Wygodna przesiadka z dojazdem za złotówkę

W pociągach wakacyjnych obowiązują promocyjne oferty, zniżki na bilety powrotne oraz dla osób podróżujących z rodziną. Każda osoba, która zakupi bilet na przejazd pociągiem będzie uprawniona do skorzystania ze zniżek naszych partnerów z Klubu rabatowego Arriva, między innymi na wstęp do Lunaparku, muzeum Motyli czy na wejście na wieżę widokową we Władysławowie.

- Z połączenia będą mogli skorzystać także mieszkańcy Grudziądza, którym oferujemy bardzo dobre skomunikowanie z pociągiem Słoneczny Patrol w Laskowicach Pomorskich. Podróżni rozpoczynający podróż na Hel z Grudziądza za przejazd do Laskowic Pomorskich zapłacą tylko 1 zł - informuje Arriva.

 

Nowe połączenie Bydgoszcz – Kościerzyna

Nowością jest bezpośrednie weekendowe połączenie z Bydgoszczy przez Czersk w samo serce Kaszub, do Kościerzyny. Dzięki inicjatywie pomorskich samorządów po kilku latach przerwy wracają połączenia pasażerskie na trasie Czersk – Kościerzyna.

Pociąg będzie kursował w każdy weekend od 23 czerwca do 1 września br., a na Kaszuby z Bydgoszczy dojedziemy w niecałe dwie godziny. W pociągach będą obowiązywać oferty promocyjne, między innymi bilet turystyczny oraz Karta Dużej Rodziny.

www.rynek-kolejowy.p

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wnikliwy Kaszub
wnikliwy Kaszub 07.06.2018, 09:45
I to jest pozytywna informacja. Szkoda tylko, że w artykule zabrakło konkretnego rozkładu jazdy.

Pozostałe