Zadaj pytanie prezesowi KOS-EKO

  • 06.06.2018, 18:20 (aktualizacja 06.06.2018, 18:28)
  • Krzysztof Wencki
Zadaj pytanie prezesowi KOS-EKO
W czwartek rano nagrywamy wywiad z Robertem Fennigiem - dyrektorem KOS-EKO.

Masz pytanie do naszego gościa? Zadaj je w komentarzu lub wyślij do nas mailowo: [email protected] 

Krzysztof Wencki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pytanie do redakcji.
Pytanie do redakcji. 07.06.2018, 22:53
Kiedy w Waszym programie wystąpi wójt gminy Kościerzyna? Mam kilka pytań odnośnie funkcjonowania straży gminnej i jej komendanta.
Mia
Mia 07.06.2018, 12:09
Czy są przeprowadzane badania wody tzw. kranówki w Kościerzynie na radioaktywne substancje uran , rad, radon oraz ołów, azotany, resztki lekarstw i środki ochrony roślin ?
 Barbara
Barbara 07.06.2018, 01:06
Spisywanie liczników wody i ciepła odbywa się co miesiąc w rożnych terminach. Nawet z różnicą 7 dni. Pomijając ewentualne dni wolne od pracy, dlaczego dla tych samych nieruchomości nie może odbywać się w tych samych dniach i w zbliżonych godzinach ? Odczyty odbywają sie radiowo wiec to duże ułatwienie dla KOS- Eko.
 K-na
K-na 07.06.2018, 01:04
Czy w 2017 i 2018 roku wzrosły pensje brutto dla Pana i innych osób na kierowniczych stanowiskach ? Czy w latach 2017 i 2018 kierownictwo KOS- EKO otrzymało nagrody pieniężne ?
Mieszkaniec.
Mieszkaniec. 06.06.2018, 21:10
Na jakiej podstawie w artykule pt. "Zasmrodzili miasto za miliony" dla portalu [email protected] Jelenie Góra z 2007-11-30 pan dyrektor stwierdził: "Nie mamy problemu nieprzyjemnych zapachów - twierdzi Robert Fenig, prezes spółki wodociągowej w Kościerzynie." ? Skoro w tym czasie mieszkańcy czuli smród w miecie i okolicach.
http://jeleniagora.naszemiasto…
Olek
Olek 06.06.2018, 20:55
1. Czy dostawca energii zapłacił już za zniszczone skokami napięcia urządzenia na ujęciu wody ?
2. Jeżeli jeszcze nie, to kiedy wysłano korespondencję z żądaniem naprawienia szkody ?
Zofia
Zofia 06.06.2018, 20:34
Od stycznia tego roku na wniosek KOS- EKO wzrosły w Koscierzynie ceny za ogrzewanie. Dlaczego i czy KOS- EKO będzie składało wniosek na następną podwyżkę od 2019 roku ?
Jan
Jan 06.06.2018, 20:17
Czy w związku z ta nowa technologia nastąpi całkowity zanik odoru w okolicach oczyszczalni, domów i jeziora Kaplicznego ?
Jan
Jan 06.06.2018, 20:16
Dofinansowanie projektu :“Rozbudowa oczyszczalni ścieków w Kościerzynie w zakresie gospodarki osadowej”

“Nowoczesna technologia fermentacji osadów ściekowych”- z jakiego państwa pochodzi ta technologia ? W 3 zdaniach na czym polega ?
Ile technologii było jeszcze rozpatrywanych i z jakich państw pochodziły ?
Pierwszy i pierwsze pytanie
Pierwszy i pierwsze pytanie 06.06.2018, 18:54
Czy w kos-eko pracuje jeszcze jakiś pracownik z kospecu, czy zwnił pan już wszystkich?
taki nikt
taki nikt 08.06.2018, 11:19
Wszystko co wiąże się z KOSPECEM wymazane a pachołki ostrzegawcze wod-kan wszędzie dla przypomnienia stoją i wyrażają kto górą.Ale przyjdzie kryska na matyska jak to mówią.

Pozostałe