Jechali na pomoc - akcja dla Adiego

  • 20.06.2018, 13:25 (aktualizacja 20.06.2018 13:32)
  • Krzysztof Wencki
Jechali na pomoc - akcja dla Adiego
Sześcioletni Adrian Grot urodził się z wadą centralnego układu nerwowego i lekooporną padaczką. Na tę chorobę nie ma lekarstwa, ale chłopiec i jego rodzina dzielnie walczą o jego sprawność. Potrzebują jednak pomocy, bo rehabilitacja jest kosztowna. Na szczęście są w Kościerzynie osoby, które mają wielkie serca, a przy okazji dobrą kondycję. 

Stojący na pomniku Józef Wybicki miał w sobotę bardzo miłe i naładowane energią towarzystwo. To uczestnicy akcji „SPINN-AMY się charytatywnie dla Adiego”. Pomóc można było biorąc udział w treningu na rowerze stacjonarnym. Do dawanie z siebie wszystkiego zachęcali trenerzy z pobliskiego klubu fitness - Justyna Dawidowska i Andrzej Wiczkowski.

Akcję wsparło wiele firm, które chętni oddały vouchery, nie zabrakło też zmotywowanych do dobrych uczynków sportowców. Wszystko pod okiem instruktorów.

I udało się rozkręcić Kościerzynę! W trakcie akcji zebrano ponad 4,5 tysiąca złotych. Dzięki współpracy z fundacją „Zdążyć z pomocą” pieniądze przeznaczone zostaną w całości dla małego Adriana.

Krzysztof Wencki
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe