Zaczęły się pikniki MOPS

  • 27.06.2018, 11:06 (aktualizacja 27.06.2018, 11:10)
  • admin 24
Zaczęły się pikniki MOPS
Wraz z rozpoczęciem wakacji ruszyły pikniki organizowane przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w ramach kampanii Kolory Trzeźwości i Bezpieczeństwa. Pierwszy w tym roku odbył się na placu zabaw przy ul. Tomasza Rogali.

Dwa lata temu właśnie w tym miejscu odbył się pierwszy piknik z cyklu. To wspólna inicjatywa MOPS-u i Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Pomysł przyjął się, zyskał popularność i dlatego jest kontynuowany.

Kolejny piknik odbędzie się 6 lipca w Ogródku Jordanowskim. Następne zaplanowane są na 3 sierpnia (przy ul. Świętopełka) oraz 24 sierpnia w parku przy ul. 8 Marca. Wszystkie odbędą się w godzinach 15.00-18.00.

Co prawda wakacje dopiero się zaczęły, ale myśląc już o rozpoczęciu nowego roku szkolnego, zapytaliśmy dyrektor MOPS o świadczenie 300+, które będzie obsługiwane przez ośrodek.

Coroczna wyprawka będzie przysługiwała wszystkim uczniom szkół podstawowych i ponadpodstawowych do ukończenia 20 lat. Świadczenie ma pomóc rodzicom w kupieniu podręczników i przyborów szkolnych.Ponadto uczniowie szkół podstawowych i gimnazjaliści nadal mają otrzymywać bezpłatne podręczniki.

loadingŁaduję odtwarzacz...

admin 24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

upadek MOPS
upadek MOPS 02.07.2018, 08:41
załamka ;0(, jeszcze do tego cyrku karuzela potrzebna
obiektywna
obiektywna 29.06.2018, 18:40
Za dodatkową działalność trzeba MOPS pochwalić a nie czepiać się, że rozdają za darmo coś co nie jest za darmo. 500 + czy 300 + tez nie jest za darmo tylko z naszych podatków, ale tego nikt się nie czepia.
Saturn
Saturn 29.06.2018, 11:45
najpierw w MOPS był CYRK a teraz jest wesołe miasteczko, ciekawe co będzie dalej ?
jaka jest rola MOPS w mieście?
jaka jest rola MOPS w mieście? 29.06.2018, 09:14
MOPS teraz będzie zapewniał rozrywkę w mieście, ziściło się marzenie o ruchomym placu zabaw z karuzelą, dmuchańcami, to nowa rola naszego ośrodka 500+ 300+ i festyn plus dla klientów i mieszkańców, jakaś zabawa, jakiś owoc, nowe kurteczki , na następną imprezę ściągnijcie jakiś zespół Disco Polo
Doris
Doris 28.06.2018, 18:30
Zastanawiam się czy pani Iwona M. była na tym Pikniku za karę??? Bo chodziła cały czas skwaszona i psuła innym cała atmosferę na pikniku!!!!!! Może by tą panią na następny piknik na urlopik wysłać gdzieś daleko stąd............
Adela
Adela 27.06.2018, 14:09
taka impreza dla małych dzieci, kosztowna ale fajna, dzieci się wybawiły, najadły arbuzów i chleba ze smalcem, piknik zaliczony, nowe kurteczki pokupowane, a karawana jedzie dalej
Kaśka
Kaśka 28.06.2018, 08:43
w MOPS jest teraz nowy design, nowe meble, remont biur, klienci jak najbardziej poza placówką, kasa niemal na zewnątrz, do tego nowe kurteczki, czym jeszcze zaskoczy nas pani dyrektor?
Ola
Ola 28.06.2018, 11:19
jeżeli w środku MOPS atmosfera nie jest dobra, jeżeli klienci narzekają i są coraz gorzej traktowani, to trzeba nadrobić sytuację dobrym wyglądem i gwiazdorzeniem w nowych kurteczkach, tak to teraz się robi
załamany pani nieświadomością
załamany pani nieświadomością 27.06.2018, 12:18
nic nie jest za darmo! To, że pani tak myśli to nie jest dobre, za wszystko płacą podatnicy, za wasze kurtki zamówione na tę imprezę też płacą podatnicy
Janek
Janek 27.06.2018, 11:36
mamy jakiś owoc... ten owoc o arbuz. Tak wyglądają arbuzy pani dyrektor!

Pozostałe