Podsumowanie wakacyjnego konkursu plastycznego

  • 04.07.2018, 11:34
  • Żródło: Komenda Powiatowa Policji w Kościerzynie
Podsumowanie wakacyjnego konkursu plastycznego
Policjanci zorganizowali dla dzieci konkurs pod hasłem „Kręci mnie bezpieczeństwo- Bezpieczne Wakacje”. Jego podsumowanie odbyło się w Komendzie Powiatowej Policji w Kościerzynie. 

Misją konkursu, który organizowany jest już od trzech lat, jest wsparcie działań edukacyjnych w zakresie bezpieczeństwa, a głównym celem promowanie idei bezpieczeństwa podczas wakacji, szczególnie wśród dzieci i młodzieży. Kilka dni temu policjanci przeprowadzili spotkanie z dziećmi wypoczywającymi na półkoloniach w kościerskim Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Kontynuacją akcji profilaktycznej była zabawa plastyczna.

Zadaniem było przelanie na papier dowolną techniką plastyczną swoich wyobrażeń o bezpieczeństwie podczas wakacji. Konkurs adresowany był do wychowanków świetlicy środowiskowej kościerskiego MOPS-u. Jury, pod przewodnictwem Komendanta Powiatowego Policji w Kościerzynie insp. Marcina Piotrzkowskiego, wyłoniło zwycięzców. Nie było to łatwe zadanie, bo dzieci wykazały się dużą kreatywnością, a w ich pracach zawarte były ważne zasady zachowania nad wodą i nie tylko.

Podczas oceny jury brało pod uwagę m.in. wiek uczestników, estetykę wykonania, samodzielność i oryginalność prac. Najlepsi zostali wyróżnieni, a nagrody zostały wręczone wszystkim autorom biorącym udział w konkursie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Żródło: Komenda Powiatowa Policji w Kościerzynie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kulawy
Kulawy 05.07.2018, 10:15
Lans na wybory...

Pozostałe