XI Letnie Falowanie - czy to już koniec?

  • 05.07.2018, 09:20 (aktualizacja 05.07.2018, 11:54)
  • koscierzyna24.info
XI Letnie Falowanie - czy to już koniec?
30 czerwca w Wielu odbył się kolejny letni festiwal "Letnie Falowanie". Scena nad jeziorem gościła największe polskie gwiazdy reggae, a to przyciągnęło fanów muzyki rodem z Jamajki. Kolejne edycje stanęły jednak pod znakiem zapytania, bo festiwalem żegna się jego główny organizator.

Etna Kontrabande, Vavamuffin, Dubska i Cała Góra Barwinków - tych zespołów miłośnikom reggae przedstawiać nie trzeba. W Wielu można było ich posłuchać za darmo, w świetnej atmosferze, o którą zawsze dbają organizatorzy. A są nimi: Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wiela, Karsina i Okolic oraz Urząd Gminy w Karsinie.

Była to już XI edycja imprezy, która swój początek ma w 2007 roku, kiedy to zrodził się pomysł "Letniego Falowania".  Podczas  festiwalu  główny organizator Andrzej Knitter - właściciel Półwyspu Lipa oświadczył: "... cały czas ta pępowina wysysa mnie, no i chciałem tutaj oficjalnie powiedzieć, że żegnam się z tym falowaniem, nie na zawsze, ale żegnam się jako główny organizator. Mam taki apel: oddam Letnie Falowanie w dobre ręce". Wszystko wskazuje więc na to, że za rok nie posłuchamy już muzyki reggae w Wielu. 

Zobacz film autorstwa WSercu Kaszub:

 

Zobacz film autorstwa RMstudio

 

Zobacz film autorstwa Rootzway

 

koscierzyna24.info

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe