Piknik MOPS w Ogróku Jordanowskim

  • 09.07.2018, 11:00
  • Krzysztof Wencki
Piknik MOPS w Ogróku Jordanowskim
W piątek odbył się kolejny z cyklu pikników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Tym razem MOPS zaprosił mieszkańców do Ogródka Jordanowskiego.

Pikniki organizowane są w ramach kampanii „Kolory Trzeźwości i Bezpieczeństwa” przy współpracy z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Spotkania odbywają się w różnych punktach miasta, tym razem miejscem zabawy był Ogródek Jordanowski. Tutaj na wszystkich gości czekał poczęstunek oraz zabawa dla całych rodzin. Był dmuchany plac zabaw, konkursu, gry zręcznościowe, fotobudka i atrakcje przygotowane przez animatorów.

Kolejny piknik odbędzie się 3 sierpnia przy ul. Świętopełka. Potrwa od 15.00 do 18.00. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Krzysztof Wencki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkaniec miasta
Mieszkaniec miasta 09.07.2018, 14:14
MOPS zamiast karuzel, kiełbasek i zabaw powinien zająć się osobami naprawdę potrzebującymi pomocy. Komisja alkoholowa powinna się zająć tymi osobami z rynku, jest tyle osób potrzebujących pomocy, a wy zajmujecie się nie tym co trzeba, po co dla własnej promocji?
Kościerzak
Kościerzak 09.07.2018, 14:45
Masz rację, wystarczy przejść się przez rynek miasta i zobaczyć co turyści widzą najpierw. Tam jest potrzebna pomoc i interwencja w pierwszej kolejności. Jednak działania są skierowane na takie imprezy jak powyżej. Nie tak to powinno działać.
też mieszkaniec
też mieszkaniec 10.07.2018, 09:29
zabawy, karuzele, nowe ubrania dla pracowników na festyny, czy to jest ważne, czy dotarcie do tych potrzebujących? Warto się nad tym zastanowić. Jest tylu potrzebujących ludzi szczególnie starszych, może warto do nich iść, bo Ci co naprawdę potrzebują pomocy do MOPS nie przyjdą.

Pozostałe