13-19 sierpnia 2018 roku Tydzień Kuchni Kaszubskiej w Kościerzynie

  • 16.07.2018, 13:44
  • Urząd Miasta Kościerzyna
13-19 sierpnia 2018 roku Tydzień Kuchni Kaszubskiej w Kościerzynie
Szanowni Państwo, pragniemy zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji „Tygodnia Kuchni Kaszubskiej”, który jest znakomitą okazją do promocji regionu i Państwa restauracji wśród turystów i mieszkańców.

Nasz region wyróżnia tradycyjna kuchnia kaszubska, stąd na stałe do kalendarza wydarzeń w okresie, w którym przypada Święto Matki Boskiej Zielnej, po konsultacjach ze środowiskiem kościerskich restauratorów wpisaliśmy „Tydzień Kuchni Kaszubskiej”.

Zachęcamy Państwa do włączenia się w tegoroczną akcję promocji Kościerzyny, jej dziedzictwa kulinarnego i wzorem lat poprzednich deklarujemy oznakowanie Państwa punktu gastronomicznego, jego promocję w dostępnych kanałach oraz nagrody konkursowe. Prosimy także Państwa o ufundowanie nagród w konkursach towarzyszących wydarzeniu.

Wszystkich Państwa, którzy zechcą przyłączyć się w dniach 13-19 sierpnia 2018 roku do tegorocznej edycji „Tygodnia Kuchni Kaszubskiej”, prosimy o pisemne deklaracje wraz z propozycjami menu oraz fundowanej nagrody (np. voucher do restauracji). Deklaracje prosimy składać do 6 sierpnia na adres: [email protected], bądź osobiście
w siedzibie Urzędu Miasta.

Jednocześnie informujemy, iż w okresie Tygodnia Kuchni Kaszubskiej dodatkowo promować będziemy akcję i uczestniczące podmioty poprzez naszą aplikację mobilną, którą można pobrać ze strony www.play.gogle.com.

Liczymy, iż taka promocja przyciągnie turystów do Kościerzyny i Państwa lokali, a także stworzy szczególną aurę w Mieście w tym okresie.

Dodatkowe informacje uzyskają Państwo w Wydziale Rozwoju i Promocji pod nr tel. 58 680-23-02 lub 605-575-521.
 

Urząd Miasta Kościerzyna

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe