Naucz się pływać w Dobrogoszczy

  • 18.07.2018, 11:17 (aktualizacja 18.07.2018, 12:21)
  • Krzysztof Wencki
Naucz się pływać w Dobrogoszczy
Bezpłatna szkółka pływania działa nie tylko nad jeziorem Gałęźnym w Kościerzynie. Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe prowadzi takie zajęcia również na kąpielisku w Dobrogoszczy.

Pływać bezpiecznie każdy może, tylko trzeba się tego nauczyć. A gdzie? Na przykład w Dobrogoszczy. Tu do 27 lipca odbywać się będą bezpłatne lekcje prowadzone przez instruktorów kościerskiego WOPR.

Joanna Werochowska - WOPR: Zapraszam każdego bardzo serdecznie. Nawet tych, którzy się bardzo boją wody i tych, którzy już coś potrafią, bo umiejętności zawsze można doskonalić. Warunki są świetne, woda jest ciepła, dno piaszczyste - zapraszam!

Zajęcia zaczęły się w poniedziałek 16 lipca. W pierwszej lekcji wzięło udział ponad 20 osób i były to same dzieci.

Joanna Werochowska: Myślę, że bardzo fajnie, natomiast jeżeli będą dorośli, będą osoby starsze, to ja się też będę bardzo cieszyć, bo to jest zawsze miła współpraca.

Zajęcia odbywają się w grupach podzielonych według umiejętności. Początkujący poznają podstawy i oswajają się z wodą, a ci, którzy pływać potrafią, nauczą się robić to jeszcze lepiej. Do zdobycia jest karta pływacka.

Kurs odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 11.00. Zaprasza gmina Kościerzyna.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Krzysztof Wencki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Frudzia
Frudzia 23.07.2018, 11:46
moim zdaniem ważna jest inicjatywa i coś dzieje się dla dzieciaków a nie jak się pisze. Pozdrawiam i dziękuję bo opieka jest super. Oby więcej było takich inicjatyw. :-) :-)
Elza
Elza 19.07.2018, 18:06
ale macie naprawdę problem, zwał jak zwał i tak trafisz w to miejsce
Dawid Doering
Dawid Doering 18.07.2018, 15:10
Pani Marto,
używanie formy w Dobrogoszczy jest niepoprawne językowo.Właściwa odmiana to w Dobrogoszczu, dlatego że jest to rodzaj męski a nie żeński tak jak Bydgoszcz gdzie wersja w Bydgoszczy jest właściwa.
Pozdrawiam
Wojtek
Wojtek 19.07.2018, 10:36
Wylej na siebie wiadro zimnej wody i oprzytomnij, zanim zaczniesz publicznie pisać takie bzdury.
Z ciekawości
Z ciekawości 18.07.2018, 18:51
Pytam z ciekawości, bo słyszałam już wiele opinii na ten właśnie temat: skąd wiadomo, że Dobrogoszcz to rodzaj męski i właśnie taka odmiana jest właściwa?

Pozostałe