Sąsiedzi z kolejowego bawili się na pikniku

  • 6.08.2018, 11:59 (aktualizacja 06.08.2018 12:11)
  • Krzysztof Wencki
Sąsiedzi z kolejowego bawili się na pikniku
Mieszkańcy bloku Staszica 1 po raz drugi spotkali się na Pikniku Kolejowym. Sąsiedzka impreza odbyła się w sobotę 4 sierpnia.

Zabawa zaczęła się w południe. Blok Kolejowy kolejny raz dał przykład sąsiedzkiej solidarności: wspólnymi siłami mieszkańców udało się zorganizować poczęstunek, atrakcje dla dorosłych i dzieci, gry i zabawy.

Pomysłodawczynią powrotu do tradycji organizowania Pikników Kolejowych jest Joanna Kowalewska, która mieszkała w bloku przy Staszica 1 25 lat. Kiedyś takie spotkania przy ognisku odbywały się tu co roku z okazji nocy Świętojańskiej.

Sąsiedzi nie zawiedli, za blokiem pojawili się niemal wszyscy mieszkańcy, a ci, którzy zostali w mieszkaniach, obserwowali przebieg wydarzeń z balkonów i okien. W Kolejowym wszyscy się znają i lubią spędzać wspólnie czas, a w obecnie nie jest to wcale takie oczywiste

Atrakcji była cała masa: rozegrany został mecz piłki nożnej, był konkurs skakania w workach, karaoke, tańce, przeciąganie liny, skakanie na skakance i, oczywiście, grill. 

Piknik trwał do 22, kolejny za rok! Może mieszkańcy innych kościerskich bloków wezmą przykład z Kolejowego i też zaczną organizować sąsiedzkie spotkania…? Weźcie udział w naszej sondzie i dajcie znać w komentarzach, czy chcielibyście, żeby na Waszych osiedlach odbywały się takie spotkania!

 

Krzysztof Wencki
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

B6K
B6K 9.08.2018, 09:30
Nasz blok od zawsze trzymał się razem - wcześniej były ogniska świętojańskie, czy choćby stół do ping ponga w suszarni. Jeżeli kogoś boli, że za swoje pieniądze na swoim terenie zorganizowaliśmy piknik, to polecam maść na bół *** - może pomoże. Trzymaliśmy i trzymamy się razem bez względu na to, czy idą wybory i kto w nich startuje, czy wygra...
!szok
!szok 7.08.2018, 09:03
To był zamknięty piknik, tylko dla mieszkańców Staszica 1! A nie jakiś polityczny syf.
Marmcin
Marmcin 6.08.2018, 17:22
Widać że ktoś nie jest w temacie i nie wie że to już drugi piknik. Przez takie osoby jak ta podpisana ,,ja" nikt nie chce się podjąć takich imprez bo szukają dziury w calym
ja
ja 6.08.2018, 16:17
Widać, że idą wybory! Zakład, że pani Joanna wystartuje ? No i na bank nasz odwiecznie niedoszły kościerski radny od dmuchańca....
Joanna
Joanna 8.08.2018, 18:56
Zapewniam, ze nigdzie nie bede startować hehe
Ty
Ty 6.08.2018, 22:51
No no i chwyci pana boga za nogi przy diecie 600 PLN - naprawde ogromne pieniądze.
Marmcin
Marmcin 6.08.2018, 23:40
Ten piknik jest a polityczny i zorganizowany przez ludzi dobrej woli, organizowany głównie dla dzieci i już więcej tego nie podwazajmy bo wstyd mi za zabranie głosu przez ,,ja"

Pozostałe