Michał Szpak wystąpił w Kościerzynie

  • 13.08.2018, 12:29 (aktualizacja 13.08.2018, 12:38)
  • admin 24
Michał Szpak wystąpił w Kościerzynie
Michał Szpak wystąpił na kościerskim rynku. Koncert odbył się w sobotę, a w centrum miasta pojawili się fani wokalisty, którzy przyjechali do Kościerzyny z całej Polski.

Pierwsi widzowie pojawili się na kościerskim rynku już kilka godzin przed rozpoczęciem koncertu. Byli to członkowie fanclubów Michała Szpaka z Poznania, Torunia, Łodzi, Olsztyna i Warszawy. Gdy tylko artysta pojawił się na rynku, fani przywitali go okrzykami i brawami.

Koncert rozpoczął się o 20.30. Michał Szpak wystąpił z zespołem, a zaśpiewał między innymi hit „Color Of Yoyr Life”, z którym w 2016 r. reprezentował Polskę w finale Konkursu Eurowizji, zdobywając VIII miejsce. 

Artysta zdradził, że z Kaszubami łączy go pewien osobisty rytuał. Przed ważnymi występami  i wielkimi wyzwaniami przyjeżdża do kamiennych kręgów, gdzie ładuje się pozytywną energią. Jest to więc dla niego ważne i często odwiedzane miejsce.

Fani nie chcieli pozwolić wokaliście wyjechać z Kościerzyny. Po koncercie artysta rozdawał autografy i pozował do zdjęć. 


Koncert transmitowaliśmy na żywo na naszym kanale YouTube:

 

admin 24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe