Koncert Norbiego na pożegnanie wakacji

  • 31.08.2018, 14:12
  • admin 24
Koncert Norbiego na pożegnanie wakacji
Kościerzyna pożegnała lato czwartkowym koncertem. O 20.30 na rynku wystąpił Norbi. 

Norbi to nie tylko piosenkarz, ale również dziennikarz radiowy i telewizyjny. Karierę rozpoczął w 1997 roku. Jego pierwszy singiel „Kobiety są gorące” okazał się wielkim hitem i do dziś publiczność kojarzy Norbiego przede wszystkim właśnie z tą wakacyjną piosenką. W kwietniu piosenkarz nagrał piąty studyjny album zatytułowany NORBI5.

Norbi: Świetny sezon koncertowy w tym roku. W marcu ruszyliśmy, do października jeszcze trochę pogramy. Tutaj w Kościerzynie lajtowo bardzo, jest czwartek, ale jakże miło. W ogródkach ludzie siedzą, pośpiewamy im trochę, parę kawałków, a może paręnaście, no i będzie bardzo sympatycznie. Byłem tu w Kościerzynie już parę razy przez te swoje 21 lat. Dzisiaj naprawdę przemiło, myślę, że tak bardziej rodzinnie, spokojnie i naprawdę bardzo, bardzo fajnie.

Koncertem Norbiego Kościerzyna zakończyła sezon letnich imprez, ale we wrześniu na rynku odbędą się jeszcze conajmniej dwa ciekawe wydarzenia: Miasteczko Młodych Patriotów z pokazem 100 postaci zasłużonych dla historii w 100-lecie Niepodległej oraz Czytanie Bajek Kaszubskich.

 

admin 24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe