Poznajmy kandydatów na burmistrza: Karina Młodzianowska

  • 05.09.2018, 11:11 (aktualizacja 05.09.2018, 11:23)
  • Krzysztof Wencki
Poznajmy kandydatów na burmistrza: Karina Młodzianowska
Poznaliśmy nazwisko drugiego kandydata na burmistrza. To Karina Młodzianowska, która startuje z komitetu Kościerzyna na PLUS.

 

Krzysztof Wencki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (71)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jasnowidz
Jasnowidz 12.10.2018, 19:10
Pamiętacie Samoobronę była w niej taka Pani Beger co miała ***i w oczach i tu u Pani Kariny tež można je zauważyć w jej oczch. Przypatrzcie się jej plakatom.
Do Jadzi
Do Jadzi 11.09.2018, 19:04
Zostaw Steva Jobsa w pokoju wiecznym, nie powołuj się na zagraniczne postaci. Pytanie dotyczy wykształcenia i doświadczenia zawodowego P.Młodzianowskiej, przecież kandydując na burmistrza musi się ona liczyć się z takimi pytaniami, czyż nie ? Jakie więc ma wykształcenie i doświadczenie ?
wyborca
wyborca 11.09.2018, 11:34
Z artykułu nie wynika-jakie doświadczenie zawodowe i w jakim kierunku-ma kandydatka na burmistrza;ta informacja pomogłaby rozwiązać wiele informacji " z miasta" na ten temat-ludzie mówią różne rzeczy a ja chciałbym znać fakty,więc jakie one są-czy ktoś wie???
Jadzia
Jadzia 11.09.2018, 17:41
Steve Jobs też nie miał doświadczenia tylko upór i wizję . I co ? Nie wiesz - apple.com.
jagoda
jagoda 11.09.2018, 21:41
No to już jest poziom piaskownicy.oraz buty i arogancji.. Porównywanie tej Pani do Steve Jobsa trudno nazwać nawet hipokryzją. Jej upór i wizję widać po dorobku zawodowym po tylu latach życia zawodowego!!!!
Pepin Mały
Pepin Mały 11.09.2018, 09:08
Czekamy na objawienie jedynie słusznego wizjonera zkonśtam.
Panie Czucha gdzie Pan się chowa? Czeka Pan aż Karinka się wycofa czy jak???
kurde najgorsze jak cały tajny plan wszyscy znają przed realizacją
ala
ala 10.09.2018, 22:06
Dziś słyszałam, że staruje Karczewski. Ale czy to prawda?
Marek
Marek 10.09.2018, 14:53
Czy ktoś wie, czy kandydować będzie, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, p. Ryszard Gołuchowski?
Om
Om 11.09.2018, 17:42
Kto ?
Ja
Ja 10.09.2018, 15:26
A kto to jest???
do Mirki
do Mirki 09.09.2018, 14:19
PISiory nic nie komentują, bo wiedzą, że nie jest zagrożeniem.
rurku
rurku 09.09.2018, 12:58
A co z kościerską KODziarą, bo coś ostatnio cicho o niej?
Ol
Ol 11.09.2018, 17:43
Z bijącym sercem czeka na powrót Rycerza na bielmem koniu....
ja
ja 09.09.2018, 09:01
Poczekajcie, poczekajcie. Brakuje największego gracza. A gdzie podział się nasz wieczny kandydat Marcin Modrzejewski? Znowu wyskoczy jak w minionych latach na ostatnią chwilę, po czterech latach całkowitej nieobecności w życiu publicznym i będzie nam wciskał, że troszczy się o nasze miasto? Szkoda, że gość jest tylko sezonowy (w roku wyborczym). Zawsze na niego głosowałam ale po tym jak złożył mandat radnego w ostatnich wyborach w życiu tego błędu nie popełnię. Czekam więc na Marcina i Lorda. Będą fajerwerki!
A nie słyszałeś?
A nie słyszałeś? 09.09.2018, 11:06
POdobno Marcin Modrzejewski ma kandydować na radnego
Janek
Janek 08.09.2018, 18:02
Znikające komentarze - rodzinka się zmówiła, by zgłaszać niewygodne posty??
WRÓŻKA
WRÓŻKA 08.09.2018, 14:38
Będzie tak: Majewski, Czucha i Młodzianowska. Przed pierwszą turą Pani Karina wycofa się i udzieli poparcia Panu Zdzisiowi. Ten bez problemu wygra z burmistrzem Michałkiem. Chyba nikt z Was nie kupił tego, że wieloletnia koleżanka wystąpi przeciwko swemu pryncypałowi. Kto nie pamięta niech sobie przypomni aktywność Pani Kariny w wyborach na burmistrza w minionych latach.... Wszyscy stali, wierni i niezłomni przyjaciele tak nam znani - od Lizakowskiego, Knopik, Świtały, Męczykowskiego po Macha - poprą jedynego słusznego kandydata! Na koniec kandydatka zostanie nagrodzona odpowiednim stanowiskiem w magistracie. Nasz Pan Michałek nie ma szans! Platforma rządzi i będzie rządzić na naszym podwórku!
Mirka
Mirka 08.09.2018, 09:48
Pni Karino niech się Pani tym wszystkim nie przejmuje bo to co złego o Pani piszą to KLASYKA PISIORÓW przykład idzie z góry a u nas w mieście dodatkowo od tego co rządzi!Ktoś napisał o nim w komentarzach o jego wyglądzie i zachowaniu , można jeszcze dodać , że w następnych latach jego władzy nasze miasto będzie wyglądać tak jak jego zagroda ! Kto daje tak złym ludziom rozgrzeszenie ????
obserwator
obserwator 08.09.2018, 08:42
To porażka- dlaczego nie zaprosiliście pozostałych członków rodziny???
Czy warto się wystawiać dla wizjonera??? toż nazwisko poszargane będzie na wiele lat-czy nie szkoda dzieci,które dostaną piętno po rodzicach???
Teraz dopiero zrozumiałem kościerską sex aferę z udziałem wizjonera i babci
Mieszkanka
Mieszkanka 07.09.2018, 12:05
Czytam i czytam te komentarze i tak sobie myślę jakie to polskie opluwać jeden drugiego. Nie chcesz nie głosuj, uważasz że potrafisz lepiej to pokaż się i startuj. Nie potrafisz nie krytykuj bo sam nic nie robisz. Najlepiej widzi się błędy u kogoś. Każda władza ma coś na sumieniu. Jeśli jest możliwość inaczej , spróbujmy. Jak to się mówi chyba gorzej już być nie może?
Karol
Karol 07.09.2018, 20:21
Całkowity brak przygotowania merytorycznego. Dobrymi checiami to pieklo jest wylozone.
Pozdrawiam koleżankę
Kolo
Kolo 07.09.2018, 12:21
właśnie tą wypowiedzią o opluwaniu innych sama plujesz jadem. Musisz się zastanowić co chcesz przekazać. Czy gorzej być nie może? Myślę że jest gorzej i może być jeszcze gorzej niestety. Czekam na kolejną propozycję kandydata na burmistrza.
do poprzednika
do poprzednika 07.09.2018, 09:22
Słuszne spostrzeżenie-skoro Kościerzyna ma być dla kościerzaków-to racja
Mieszkaniec
Mieszkaniec 07.09.2018, 07:02
Tej pani należy podziękować..... Wystąpienie bardzo, bardzo słabe, próba wyrecytowania na pamięć, niczym wiersza w podstawówce, przemówienia, patrzac nie w podłogę a w ziemię,poparta rodzina i tylko gronem znajomych, którzy ustawili się pod drzewem i robią sztuczny tłum.... Czekam teraz na listy wyborcze, żeby przekonać się, że w przyszłej radzie mieliby rządzić rodzina i znajomi tej pani.... Żal.... Poza tym czepiała się pani nowej Pani dyrektor ze szkoły nr 6, że jest z powiatu kartuskiego.... A czy pani nie urodziła się przypadkiem w Golubiu Dobrzyniu.... ?? Więc to nawet nie jest nasze województwo...... A szwagier Mach nie urodził się w Kartuzach?? więc faktycznie niech wyborcy dadzą szansę rodowitym mieszkańcom tego miasta.....
Maria
Maria 08.09.2018, 00:19
Pani Karino jest Pani super , dzielną kobietą życzę powodzenia wygrania wyborów .Powinny na panią głosować wszystkie kobiety i mężczyźni mający szacunek dla kobiet.Ten obecnie rządzący nie dorasta Pani do pięt!.Słoma mu z butów wychodzi , gardzi on kobietami nie ma dla nich żadnego szacunku.Niech wszyscy mieszkańcy otworzą szeroko oczy. To co on robi to pozory szczególnie jak głaszcze obce dzieci na oficjalnych spotkaniach chce naśladować Franciszka, to obrzydliwe.! Chce robić tylko dobre wrażenie ,, ARTYSTA ".
Zatroskany,
Zatroskany, 06.09.2018, 23:53
Kościerzyna potrzebuje ptężnych inwestycji z pieniędzy pozyskanych . Stracone 4 lata. Ktoś to kiedyś robił razem z wydziałem rozwoju. Zmiana konieczna dla nas wszystkich.
Reżyser
Reżyser 06.09.2018, 22:09
No, czyli plan do realizacji jest taki:
P. Karina bije na chama w Majewskiego, całą kampanię będzie nawalanka a grzeczniutki cichutki p. Czucha będzie grał spokój i wróci jako zbawca miasta.
Teatr czas zacząć !!!
Pffff.....
Pffff..... 06.09.2018, 21:23
Ciemna masa każde gów... kupi. Teraz możecie ponownie usunąć ten komentarz.
ekolog
ekolog 06.09.2018, 12:01
dlaczego stoicie na trawniku? zero poszanowania! nie zagłosuję!
LUk
LUk 08.09.2018, 09:22
Trawniki są dla ludzi.

Pozostałe