Gmina ma nowego skarbnika

  • 7.09.2018, 13:26 (aktualizacja 07.09.2018 13:33)
  • Urząd Gminy Kościerzyna
Gmina ma nowego skarbnika
Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Kościerzyna, która odbyła się 31 sierpnia 2018 r.  nastąpiła bardzo doniosła chwila podziękowania za wieloletnią pracę na rzecz gminy Kościerzyna skarbnikowi Gminy Edmundowi Ostrowskiemu. Po 26 latach pracy w gminie Kościerzyna, to jest od samego początku jej istnienia, odszedł on na zasłużoną emeryturę.

Podziękowań ze strony wójta, radnych, sołtysów, pracowników urzędu gminy i jednostek organizacyjnych było bardzo dużo. Licznym zakręciła się łezka w oku, gdy życzyli dobrego odpoczynku na emeryturze swojemu nauczycielowi, szefowi i koledze z pracy.

Panu Edmundowi Ostrowskiemu jeszcze składamy życzenia dużo zdrowia, pomyślności i spokoju, a także odwagi i siły podczas zmagania z codziennością. Emerytura to czas realizowania planów i nowych marzeń. Niech nigdy nie zabraknie panu energii i chęci do życia!

Na tej samej sesji, po podjęciu uchwały o odwołaniu z funkcji Skarbnika pana Edmunda Ostrowskiego, Rada Gminy Kościerzyna podjęła uchwałę o powołaniu na tę funkcję pani Elżbiety Moskal. W ogłoszonym przez Wójta Gminy Kościerzyna konkursie na stanowisko skarbnika gminy wystartowała razem z dwiema innymi osobami. Komisja oceniająca kandydatury najlepiej oceniła właśnie Panią Elżbietę, przez co wójt przedstawił jej osobę do zatwierdzenia Radzie Gminy Kościerzyna. Pani Elżbieta od 6 lat pracuje w Urzędzie Gminy Kościerzyna na stanowisku głównej księgowej.

Również pani Elżbiecie Moskal życzymy dużo zdrowia, pomyślności i wytrwałości w pracy na stanowisku skarbnika gminy Kościerzyna.

Urząd Gminy Kościerzyna

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kolega ze studiów
kolega ze studiów 11.09.2018, 22:45
sumienna, pracowita i miła, naprawdę wartościowa osoba i odpowiednia na to stanowisko, gratuluję
Marek
Marek 11.09.2018, 14:17
Elu ogromne gratulacje!

Pozostałe