"Rowerowali" i pomagali - maraton dla Osady Burego Misia

  • 10.09.2018, 12:53
  • Krzysztof Wencki
"Rowerowali" i pomagali - maraton dla Osady Burego Misia
„Pomaganie przez rowerowanie” jest celem Bikeowego Maratonu MTB dla Fundacji Burego Misia. W niedzielę charytatywna impreza odbyła się po raz drugi.

W tym maratonie udział mogli wziąć udział cykliści profesjonalni i amatorzy, a wszystkich łączy chęć pomagania. Dochód z opłat startowych przekazany zostanie na działalność Fundacji Burego Misia. Oczywiście nie zapomniano o smakoszach serów tworzonych w osadzie. Kupić je można było wprost z mobilnego MiśTrucka.

Do wyboru trzy dystanse: sportowy, mistrzowski i olimpijski, a do tego trasy dla dzieci. Najwytrwalsi  pokonali 70 kilometrów, ale można było zdecydować się na krótszy dystans - 35 lub 18 km.

Stałymi gośćmi w Osadzie Burego Misia są członkowie Kościerskiego Klubu Morsów Forrest Gump, nie zabrakło ich również na maratonie. Przy okazji zaprośmy więc na rozpoczęcie sezonu morsowego. Odbędzie się ono w piątek 26 października o 19.00 w Dobrogoszczy. W planach jest dyskoteka, a całe wydarzenie ma mieć klimat sentymentalnej podróży do lat 90. Mile widziane stylizacje, bo odbędą się wybory króla i królowej disco mors. 

 

Krzysztof Wencki
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe