KWW Moje Miasto przedstawił swoich kandydatów

  • 17.09.2018, 12:23 (aktualizacja 17.09.2018, 16:01)
  • Krzysztof Wencki
KWW Moje Miasto przedstawił swoich kandydatów
Michał Majewski oficjalnie potwierdził, że chce ubiegać się o reelekcję na stanowisko burmistrza miasta. Ogłosił to podczas sobotniej prezentacji kandydatów Komitetu Wyborczego Wyborców MOJE MIASTO.

 

Krzysztof Wencki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (54)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pytanie
pytanie 25.09.2018, 12:20
Mówicie PIS PIS nie nie a zauważyliście że wszyscy należący do PO pochowali się do komitetów wyborczych bez wskazania przynależności partyjnej. Tak jest ?o pytam dlaczego t
R
R 30.09.2018, 00:45
Zdrajcy PO i Wspólnoty przeszli do PiS burmistrza.
Zdziwiony
Zdziwiony 27.09.2018, 10:52
Majewski jest z PiSu, ale się jakoś nie afiszuje.
^^^^^^^
^^^^^^^ 25.09.2018, 11:07
Mieszkańcy powinnyśmy uruchomić burmistrzowi LICZNIK KŁAMSTW!!!
podsłyszane
podsłyszane 23.09.2018, 09:38
Racja-pan Radelski też mnie zawiódł jako radny...zanim wystartował w wyborach to bardzo martwił się o naszych przedsiębiorców-jak wszedł do rady to przedsiębiorcy nie byli mu do niczego potrzebni,a ponoć ze swoim wspólnikiem rozstał się w haniebny sposób
col
col 23.09.2018, 08:10
Ludzie , błagam Was, nie głosujcie na 1 lub 2 na listach, bez względu na ugrupowanie. Nie głosujcie na stare persony, kierujące się jedynie własnym interesem.
zażenowany wyborca
zażenowany wyborca 22.09.2018, 20:29
jakoś kaszubie nikt nie odpowiada,tzn,że wszyscy idą po kasę????????
gapa Tomek
gapa Tomek 22.09.2018, 13:07
do tomka-nie ma baranie KWW Nasze Miasto!!!!! jest Moje Miasto- jak chcesz głosować jak nie wiesz jakie są komitety wyborcze,ale z ciebie osioł
kaszuba
kaszuba 22.09.2018, 12:57
mam pytanie do wszystkich kandydatów-czy jesteście w stanie,ponad podziałami zorganizować coś,gdzie będziecie oddawać swoje diety?-niech to będzie np.jakiś fundusz na zajęcia pozalekcyjne dla dzieci czy młodzieży,jakąś pomoc np.medyczną dla samotnych seniorów i coś w tym rodzaju???---przecież nikt z was nie kandyduje dla kasy!!!! chcecie tylko wspierać miasto i jego mieszkańców,a kasę macie swoją bo pracujecie zawodowo, macie emerytury.Za czasów PRL-u radni nie otrzymywali żadnej kasy,tylko byli zwalniani z pracy na czas trwania sesji-może wrócimy do dobrych tradycji,może cała Polska weźmie z was przykład?? Bycie radnym to posługa,to misja,więc kasa jest zbędna,a wyborcy bardziej was będą szanować bo będziecie RADNYMI Z KLASĄ JAK PRZYSTOI NA DOBRĄ MARKĘ
Tomek
Tomek 22.09.2018, 07:25
Jak już to Nasze Miasto! Kościerzyna jest Nasza! Wspólna! Nazwa porażka! Jereczek jesteś urzędnikiem co Ty tam chłopie robisz?
a
a 21.09.2018, 21:22
Pisowska banda !
Obserwuje
Obserwuje 21.09.2018, 21:00
Cwaniaki. I tyle. Tu potrzeba nowej osoby. Sprawiedliwej osoby.
P. Czucha- do Sejmu się szło,
Modrzejeskiemu-dzialki ;) za grosze,dziekujemy.
P. Karina- cóż, jej tez nie widzę, bo to społka z A.M- i te ataki na sesji...odpada.
Ogolnie Szczekaniem nie da sie osiagnac poziomu.
mam pytanie
mam pytanie 21.09.2018, 20:59
KWW Razem dla Powiatu Kościerskiego-to twór naszego Honorowego Obywatela,byłego posła,wieloletniego burmistrza--a ja się pytam,czemu nie idziecie pod szyldem PO???? lub Wspólnoty Ziemi Kościerskiej???
wyborca
wyborca 21.09.2018, 20:47
Wreszcie rozszyfrowałem Komitety Wyborcze do Rady Powiatu--nakręcili chłopaki i dziewczyny co nie miara-musiałem wszystko po kolei poukładać--dziwne te koalicje???? Jednak w walce o władzę nawet "kot z psem" zaprzyjaźnią się na czas wyborów-mnie zawsze interesuje co będzie po......
Colt
Colt 21.09.2018, 18:39
Ludzie , błagam Was, nie głosujcie na 1 lub 2 na listach, bez względu na ugrupowanie. Nie głosujcie na stare persony, kierujące się jedynie własnym interesem.
Jk
Jk 21.09.2018, 19:30
Jak taki jesteś mądry to daj się sklonować i wpisz sìę sam na wszystkie listy pod nr 1 i 2 to może osiągniesz sukces !!
PISmak
PISmak 20.09.2018, 22:50
Straszenie PIS-em już 4 lata nie przyniosło nic dobrego PO. Po co wracać do tej metody? Może w końcu antypisowcy powinni przedstawić jakieś plany i argumenty, które przekonałyby wyborców. No ale nie. Lepiej straszyć, straszyć. Straszyć to sobie możecie, ale dzieci, chociaż dziś dzieci są bardziej świadome od niektórych dorosłych.
UM
UM 20.09.2018, 22:15
Widzę tu komentarze oponentów politycznych Mojego Miasta (kosmar i kos+) oraz tych którym MM nie dał stanowisk po wygranych wyborach. Teoretycznie macie prawo krytykować. Ale merytoryki tu nie widzę za grosz w komentarzach. Jeśli dzięki temu będziecie mieli lepszy sen to niech tak będzie. Jednak nie zmieni to faktu, że już po 1h puszczenia tego materiału przez 24.info wyświetleń było ponad 1k. Pozdrawiam.
Sprawdzacz
Sprawdzacz 27.09.2018, 10:56
W dniu 27.09.2018 o 10:56 jest dokładnie 492 wyświetlenia, więc chyba ujęli.
Mądrala
Mądrala 20.09.2018, 13:12
Jakby Majewski słuchał ludzi i był blisko nich, nie zostawiał po kampanii, szanował Tych z którymi szedł do wyborów cztery lata temu, to dzisiaj byłby spokojny o wynik wyborów. A tak musiał się połączyć z ledwo zipiącą bez Modrzejewskiego Inicjatywa i będzie drzeć do końca o wynik wyborów. To miała być dobra zmiana, a może być burmistrz jednej kadencji. Być może Czucha wróci i pokaże jak się zarządza miastem. Doceni Tych, których Michał skreślił, a pogoni Tych, którzy prowadzą mu kampanię i będą współodpowiedzialni za słaby wynik wyborczy.
Majewski słucha ludzi?
Majewski słucha ludzi? 20.09.2018, 14:17
Kiedy? Czy wtedy gdy głosował za podwyżkami cen za wywóz śmieci z ZGW? Rękę miał wysoko! Czy wtedy gdy akceptował podwyżki ceny za wodę i kanalizację? A może wtedy gdy wydawał pieniądze na figurki Stolemów a ludzie w deszczu lub śniegu stali na przystankach bez wiat... a może wtedy gdy zadłużał Miasto? Prawda jest taka: moim zdaniem to człowiek zapatrzony w siebie którego dopadł syndrom "boskości" nie liczący się z zdaniem innych. Czy się zgadzacie czy nie to burmistrza musimy wybrać innego bo ten już co miał zrobić to zrobił.
ja
ja 20.09.2018, 23:26
Ja płacę dobrze za śmieci. Inn mają duże gorzej !!!
Olaf Terentiew
Olaf Terentiew 20.09.2018, 12:56
Ciekawe kto prowadzi kampanię Majewskiemu. Rozpoczęcie przy przystankach PKS i galerii handlowej to wielka gafa. Nawet wiaty nie są porządnie zrobione. Hasło blisko ludzi może i trafione, ale przekaz idzie wyjeżdżaj z miasta kościerzanku.
Piotr Karcz
Piotr Karcz 20.09.2018, 08:26
PISowska Inicjatywa z Dargasem.
MASAKRA
RB
RB 19.09.2018, 23:02
Wszyscy na prezentacji wyglądaja jak ludzie ,,,
PIERWSZEGO SORTU '', a ten pełnomocnik jak brat Misiewicza tylko mniej inteligentnie. Co nas mieszkańcy za przyszłość czeka ???
Transportowiec
Transportowiec 19.09.2018, 20:28
Mam pytanie, czy Pan Burmistrz z Inicjatywą za Nasze pieniądze robi sobie kampanię wyborczą. Czy Ditrich i jego pracownicy z KDK oraz Pan Jereczek byli tego dnia w pracy?. Czy nagłośnienie , obsługiwane przez pracowników Ditricha, czyli Majewskiego , opłacone było z naszych pieniędzy?
UM
UM 20.09.2018, 21:27
Nagłośnienie było prywatne. Pracownicy przyszli poza godzinami swoich zajęć. Kampania wyborcza KWW MOJE MIASTO jest opłacana tylko i wyłącznie z pieniędzy darczyńców. Proszę się nie martwić o publiczne pieniądze, bo te są wydawane efektywnie jak nigdy dotąd. Pozdrawiam!

Pozostałe