Program wyborczy KWW Kościerzyna na PLUS

  • 19.09.2018, 13:57 (aktualizacja 20.09.2018, 11:34)
  • Materiały wyborcze KWW Kościerzyna na PLUS
Program wyborczy KWW Kościerzyna na PLUS
KWW Kościerzyna na PLUS zorganizował konferencję, podczas której kandydaci zaprezentowali program wyborczy.

 

Materiały wyborcze KWW Kościerzyna na PLUS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (90)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kościerzak z Krwi i Kości
Kościerzak z Krwi i Kości 24.09.2018, 14:34
Obserwuję tę szopkę i czekam na debatę. Co z wykształceniem kandydatów,co z nalogami Pana Dj-a i jak wygląda jego kartoteka bo słuchy chodza ,że nieźle,miałbym do każdego kandydata po dwa pytania ale gdzie mogę je zadać-zróbcie spotkanie-z chęcią przyjdę i dowiem się o was czegoś więcej :) Nie bójcie się społeczności
bolek
bolek 24.09.2018, 13:46
do poprzednika-to podaj swoje imię i nazwisko a ja zrobię ci kampanię wyborczą na 100%
radny
radny 23.09.2018, 22:59
Ja oddaję swoją dietę.t
sfdc
sfdc 23.09.2018, 20:19
Każdemu z czystym sercem mogę polecić dobry Ośrodek Terapii Uzależnień SYMPTOM www.uzalezniony.pl lub www.terapia-leczenie.pl albo też fajną alternatywę dla kogoś kto woli nie wychodzić z domu : Terapia przez Skype http://www.terapiaprzezinterne…

www.ukraina-pracownicy.pl
col
col 23.09.2018, 08:06
Ludzie , błagam Was, nie głosujcie na 1 lub 2 na listach, bez względu na ugrupowanie. Nie głosujcie na stare persony, kierujące się jedynie własnym interesem.
matka
matka 22.09.2018, 17:23
Mamusia Mach- chyba zapomniała jak dawniej, gówniaków uczniaków potraktowała ... ulotki za free - taka ucziwość owa pani posiadała haha :)
Kaszuba
Kaszuba 22.09.2018, 12:58
mam pytanie do wszystkich kandydatów-czy jesteście w stanie,ponad podziałami zorganizować coś,gdzie będziecie oddawać swoje diety?-niech to będzie np.jakiś fundusz na zajęcia pozalekcyjne dla dzieci czy młodzieży,jakąś pomoc np.medyczną dla samotnych seniorów i coś w tym rodzaju???---przecież nikt z was nie kandyduje dla kasy!!!! chcecie tylko wspierać miasto i jego mieszkańców,a kasę macie swoją bo pracujecie zawodowo, macie emerytury.Za czasów PRL-u radni nie otrzymywali żadnej kasy,tylko byli zwalniani z pracy na czas trwania sesji-może wrócimy do dobrych tradycji,może cała Polska weźmie z was przykład?? Bycie radnym to posługa,to misja,więc kasa jest zbędna,a wyborcy bardziej was będą szanować bo będziecie RADNYMI Z KLASĄ JAK PRZYSTOI NA DOBRĄ MARKĘ
wyborca
wyborca 22.09.2018, 10:33
Nawet w Starogardzie Gdańskim jest komitet Wyborczy PO,a u nas ??wszyscy pochowali się przed nazwą PO?? dlaczego tak robicie?? czy uważacie,że PO to wstyd??? takiego postępowania zrozumieć się nie da i to świadczy o waszej niewiarygodności!!!!!!!!!!!!!!!!!
przyjaciel
przyjaciel 22.09.2018, 10:23
Olek-jesteś tak mądrym facetem i po co ci robić za jedną nogę Czuchy??? Przekonajcie wyborców,że wam nie po drodze z Kościerską Marką-a wybory wygracie w cuglach.Wyborcy muszą mieć pewność,że wy i oni to nie to samo.
obserwator
obserwator 22.09.2018, 09:18
A jednak grupa Czuchy, tak jak się tego spodziewałem. Drodzy kandydaci droga nie prawdy prowadzi donikąd .Szkoda że Czucha jak zwykle ma wyborców za nic i wysługuje się wami. To jego od lat prowadzona taktyka. Panie Olku chyba pamiętasz prawda .
Karolina
Karolina 22.09.2018, 07:12
Jak do tej pory najlepsza drużyna! Swój x postawie na Kościerzyna na PLUS! Majewski stracił swoją szansę Czucha przecież to już było...brawo Młodzianowska za odwagę! Masz rewelacyjnych kandydatów na Radnych
Grześ
Grześ 21.09.2018, 21:02
przeglądając wszystkie komitety wyborcze uważam,że wasze szanse wzrastają,może i ja na was zagłosuję,gdyż większość partyjniaków poukrywała się w komitetach wyborczych wyborców,a ja krętaczy nie popieram.Szkoda,że pan Mach mocno kojarzy się z PO.
Colt
Colt 21.09.2018, 18:40
Ludzie , błagam Was, nie głosujcie na 1 lub 2 na listach, bez względu na ugrupowanie. Nie głosujcie na stare persony, kierujące się jedynie własnym interesem.
Kl
Kl 21.09.2018, 20:03
Jak jjesteś taki mądry , to daj się sklonować i wpisz się sam na listach jako nr . 1 i 2 . !!.
laska
laska 21.09.2018, 18:02
Jezu a ta kobieta w róż to kto
Krystyna Bławat-Bronk
Krystyna Bławat-Bronk 24.09.2018, 14:50
Witam,
zapraszam do kontaktu:
https://www.facebook.com/profi…
Kobieta
Kobieta 21.09.2018, 14:33
Majewski - zły.. Czucha - zły... To może czas na nowe? Na pewno! Karina Młodzianowska to mój kandydat.. a raczej Kandydatka!
KM
KM 21.09.2018, 14:42
nikt nie jest z gruntu zły, ale Czucha sporo dobrego zrobił dla miasta, teraz to naprawdę widać, gdy ma się jakiś punkt odniesienia
Co za dziwne miasto
Co za dziwne miasto 21.09.2018, 13:39
Przeprowadzają roznego rodzaju pranie mózgów wyborcom w jednym celu.NA BURMISTRZA CHCĄ CZUCHE. Banda
L
L 21.09.2018, 14:09
Ten poprzedni komentarz ,to mógł napisać obecny włodarz miasta bo to jest jego poziom, niech on sam się wypowie kto mu robi wodę z mózgu oraz jak sprytnie robi on od 4 lat wodę z mózgu mózgu mieszkańcom miasta. To wygląda jak sekta , pytanie tylko gdzie się szkolił!
Czucha jest ok
Czucha jest ok 21.09.2018, 13:52
Czucha jest ok, miał wizje, rozwinął miasto, dużo zrobił
Kazik
Kazik 21.09.2018, 11:47
ano zabrakło ludzików,którzy chcieliby się utożsamiać ze Zdzislawem/kosztownym-wszyscy pamiętają Związek Gmin wieżyca, kocie łby na Rynku, Galerię Wybickiego dwa razy kupowaną,no i słynny teren pod Lidlem-sprzedany za grosze spółdzielni na mieszkania socjalne
Nk
Nk 21.09.2018, 14:16
Wy krytycy jesteście takimi pisiorami , i tak złymi ludźmi , że dla was nawet w piekle miejsca nie ma. Pozoranci
.
wyborca Jan
wyborca Jan 21.09.2018, 11:41
Sory Zdzichu-jestem wyborcą z okręgu nr 2 i nie mam kandydatów z twojej Kościerskiej Marki-co się dzieje????
Kościerska Marka
Kościerska Marka 21.09.2018, 12:02
Zapraszamy serdecznie na nasze spotkanie rozpoczynające kampanię wyborczą Kościerska Marka. Będą też kandydaci z okręgu nr 2. Może akurat chcesz miło zacząć weekend przy kawie i ciastku? Może chcesz posłuchać, co jest dla nas najważniejsze i czym chcemy się zajmować po wyborach? Przyjdź i posłuchaj w najbliższy piątek, 21 września, o 17.00 na Strzelnicy.
Z okręgu nr 2
Z okręgu nr 2 21.09.2018, 17:53
Dziwna forma zapraszania potencjalnych zwolenników-na tyle krótko,aby nikt nie mógł przyjść,w dodatku zagubione wśród komentarzy innego Komitetu.Chętnie poznam Program wyborczy i kandydatów.Myślę,że następna "prezentacja"będzie lepiej przemyślana-samo ciastko jest zbyt małą zachętą,żeby Państwa poznać.
Kościerskie Smarki
Kościerskie Smarki 21.09.2018, 17:38
Na to ciastko to bym sie skusił
thanks kate
thanks kate 21.09.2018, 12:19
Normalni pracujacy zaczynaja weekend o 18/19. Urzedasy o 17 wiec nie liczcie na moja obecnosc bo nie bede bral specjalnie dla was zwolnienia. Tym samym moge smialo poinfomowac wszystkich zainteresowanych, ze wystawiaja Zdzicha na burmistrza. Spr. info
o ludzie,co się dzieje
o ludzie,co się dzieje 21.09.2018, 11:36
****Wybory samorządowe 2014 Kościerzyna. Okręgi wyborcze - 21 sztuk****-to był dopiero skandal-dla każdego radnego swój okręg wyborczy,a teraz 3 okręgi wystarczą???
Obiektywny
Obiektywny 21.09.2018, 00:24
Mach pokazał już jak odpowiednio zarządzać!niedaleko bo do lubania przeniósł jednostkę samorządu terytorialnego!Kto go trochę zna to wie,ze nie siedzi i analizuje tylko działa i pracuje solidnie!a Ci co piszą te brednie to wyłącznie zazdroszczą i boja się kontrkandydata!

Pozostałe