Policjanci odwiedzili pierwszoklasistów

  • 20.09.2018, 12:24
  • Komdenda Powiatowa Policji w Kościerzynie
Policjanci odwiedzili pierwszoklasistów
Kościerscy policjanci spotkali się z pierwszoklasistami ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kościerzynie. Podczas tej wizyty funkcjonariusze omawiali z najmłodszymi zasady bezpieczeństwa poruszania się po drodze oraz bezpiecznych zachowań podczas zabaw. Dzięki temu spotkaniu uczniowie mogli dowiedzieć się również o pracy Policji.

Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie przeprowadzili spotkanie z uczniami z klas pierwszych ze SzkołyPodstawowej nr 2 w Kościerzynie. Policjanci mówili o bezpiecznych zachowaniach podczas zabaw. Na spotkaniu z funkcjonariuszami uczniowie dowiedzieli się jak powinni zareagować w przypadku niebezpieczeństwa i w takim przypadku z jakich skorzystać alarmowych numerów telefonów.

Mundurowi zapoznali młodych ludzi z pracą policjanta, a na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało odblask. Na początku roku szkolnego szczególna uwaga policjantów jest skierowana na bezpieczeństwo najmłodszych zarówno w miejscu zamieszkania jak i podczas poruszania się po drogach. Dodatkowo mali uczniowie mogli również wykonać odbitki linii papilarnych dłoni na specjalnych kartach pod okiem technika kryminalistycznego.

Komdenda Powiatowa Policji w Kościerzynie

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ss
ss 23.09.2018, 20:17
Każdemu z czystym sercem mogę polecić dobry Ośrodek Terapii Uzależnień SYMPTOM www.uzalezniony.pl lub www.terapia-leczenie.pl albo też fajną alternatywę dla kogoś kto woli nie wychodzić z domu : Terapia przez Skype http://www.terapiaprzezinterne…

www.ukraina-pracownicy.pl

Pozostałe