Zdzisław Czucha ponownie kandyduje na burmistrza

  • 21.09.2018, 21:29 (aktualizacja 22.09.2018, 13:47)
  • Krzysztof Wencki
Zdzisław Czucha ponownie kandyduje na burmistrza
Komitet wyborczy Kościerska Marka zaprezentował w piątek kandydatów na radnych oraz kandydata na burmistrza.

Poniżej film z konferencji prasowej Kościerskiej Marki.

 

Krzysztof Wencki

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (278)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

przyjaciel
przyjaciel 04.10.2018, 19:40
Ośmielam się zapytać: Co Ty zrobiłeś z poniższego wpisu //// 1.10.2018, 13:38 na rzecz naszego piękniejącego z każdym dniem miasta. Fajnie jest siedzieć na kanapie nic nie robić i tylko narzekać, że to mi się czy tamto nie podoba. Człowieku zakasaj rękawy i do pracy. Będziesz zmęczony to nie będziesz wymyślał bzdur i kalumn. Pozdrawiam
////
//// 01.10.2018, 13:38
To nie w porządku, że włodarz wykorzystuje kościół do kampanii wyborczej. W ogłoszeniach parafialnych zaprasza burmistrz na spotkanie z seniorami , gdzie otrzymają upominki w sali Szopińskiego. Podobne inne informacje przekazywane są przez kościół. Czy to jest w porządku ,że ta instytucja wspiera fałszywego katolika a pośrednio ķampanię.DLACZEGO MIESZKAŃCY PRZEZ TAK PODŁE CHWYTY DAJĄ SIĘ MANIPULOWAĆ. BURMISTRZ CHCIAŁBY NAJLEPIEJ SETKI RZECZY NA RAZ OTWORZYĆ TAK JAK OSTATNIO DWORZEC , NAJLEPIEJ ROZDAĆ TYSIĄCE ZACZAROWANYCH LIZAKÓW , TAK ŻEBY WSZYSCY NA NIEGO ZAGŁOSOWALI NO NA TEN PiS. TAK ROBI SIĘ PODSTĘPEM KAMPANIĘ .WSZYSTKIE TE SPOTKANIA Z RÓŻNYMI GRUPAMI SPOŁECZNYMI I TO W MIESIĄCU , W
KTÓRYM SĄ WYBORY, CO ROBIŁ WŁODARZ PRZEZ CAŁY ROK NO I TEŻ OSTSTNIE 4 LATA.???????.PODOBNIE DZIEŃ EDUKACJI TEŻ BĘDZIE PRĘDZEJ OBCHODZONY. TAK TO SIĘ KUPUJE NARÓD.!!
Stefan
Stefan 30.09.2018, 09:10
KWW Razem dla Kościerzyny-czyj to twór???- bliżej im do Czuchy czy Majewskiego,czy do nikogo???--może mi ktoś to wyjaśnić????
B
B 29.09.2018, 17:08
do T. I tu się mylisz-to wybór między znachorem a magikiem.
^
^ 30.09.2018, 00:00
Urzędujący cienias znachor to również czaruś magik szkodnik dla miasta gorszy od stonki , człowiek mściwy, fałszywy katolik , nie szanuje kobiet , można by wymieniać bez końca to cały on . MAMY GO DOSYĆ[email protected]@
T
T 28.09.2018, 21:51
Wybór między PiS a resztą KANDYDATÓW ., to tak samo jak wybór między znachorem i DOKTOREM.!!!
Wyborca
Wyborca 28.09.2018, 15:33
Wstyd mi za Was Państwo, którzy tak szkalujecie, obrzucacie się nawzajem "błotem". Komentarzy się nie da czytać. Wołam: "Szanujmy się nawzajem, bardzo proszę"
Jan
Jan 27.09.2018, 22:55
Majewski jest z PIS, ale ma też drugą nogę, inne ugupowanie. Jest w tym jakać logika - człowiek czuje się najlepiej na 2 nogach, a nie na jednej, prawda ? Na 2 nogach Majewski jest bardziej sprawny. Zwlaszcza, kiedy z 2 nóg będzie mial 11 radnych, czyli większość w Radzie Miasta !
,
, 28.09.2018, 08:08
Ma on aktywną też trzecią n dlatego chodzi w za dużych spodniach.
ja
ja 27.09.2018, 22:47
Pani Aleksandro. Proszę o nie wpisywaniu tych bzdur, aby nie glosować na 1 i 2. najczęśćij na nich są najbardziej doświadczone osoby, liderzy partii. To co pani pisze za bzdury ?
a
a 27.09.2018, 22:00
Hehe kres insynuacji. Będzie 21 października. Idźcie na wybory !
Do "Urzędnik"
Do "Urzędnik" 27.09.2018, 18:53
Kiedyś musi być kres takich insynuacji. Jestem pewien,że Sąd Rejonowy wyda postanowienie na ujawnienie IP oraz adresu autora tego wpisu.
prawda o listach
prawda o listach 27.09.2018, 09:31
Nie głosujcie na 1 i2! Listy są tak tworzone by tylko one wchodziły - mało kto wie, że inni nie mają szans! Dlaczego nie ma znanych nazwisk na innych pozycjach???? Ci kandydaci, którzy sa na niższych numerach to płotki wyborcze, które najczęściej nie zdają sobie sprawy, że pracują na 1 lub 2! Nabijanie nas wyborców w butelkę!
Y
Y 27.09.2018, 11:05
Pisiorze potrzbny tobie psychiatra.To wy pisiory wprowadzacie cały czas ludzi w błąd, manipulujecie , obsadzacie wszystkie stanowiska pisowcami jedyne co się wam nie udało to zarażenie duchownych wirusem PiS i to nieuleczalnym!Kłamiecie jak PREMIER Z PREZESEM.
tylko PIS na wieki
tylko PIS na wieki 27.09.2018, 11:29
PIS naprawi miasto tylko głosujcie na numer 1 z listy do rady miasta, wtedy obiecuję wam wszystko co chcecie, tylko musimy zwyciężyć, PIS musi wygrać w Kościerzynie, musi ratować miasto
Pis wymiata wszystkich
Pis wymiata wszystkich 27.09.2018, 09:40
tylko PIS tylko jedynki, bo inaczej będzie w Kościerzynie źle, jak chcesz zachować 500+ to głosuj na PIS to praworządni, najwspanialsi i najmądrzejsi ludzie, nikt tak nie postawi Polski na nogi jak PIS i jego liderzy tylko jedynka do miasta to najlepszy kandydat, szanowany cudowny wspaniały mądry bezkompromisowy czujny uczciwy przystojny
@
@ 27.09.2018, 14:32
Jak uczciwy to możecie obejżeć oświadczenia majątkowe.!
Firma fikcyjnie przepisana na żonę .!
Żona albo na macieżyńskim albo na zwolnieniu lekarskim .! , prowadzi firmę , co na to ZUS , NFZ, SKARBOWKA NO I MIESZKAŃCY.!
KTO ICH ZA TO ROZLICZY . TYCH UCZCIWYCH.!!!!.
DROGA ASFALTOWA DO ICH FOLWARKU ZA PIENIĄDZE PODATNIKÓW.!!.
STANOWISKA OBSADZANE PRZEZ KOLESIÓW Z PiS
Można by pisać i pisać ...........A CO NA TO WYBORCY.????? OTWÓRZCIE OCZY.!
I KŁAMIE JAK Z NUT ,ZE NIE JEST Z PiS.
TO FAŁSZYWY KATOLIK.!!!!
PIS
PIS 27.09.2018, 10:29
jedynka z PIS do miasta musi przejść aby zrobić porządek w radzie!!! Nie ma innej opcji, on wyniesie to miasto na szczyt szczytów, jak wygra to zrobi wszystko co tylko chcecie. Pamiętajcie numer 1 z PIS do miasta
Zzzz
Zzzz 27.09.2018, 12:43
Nie tylko jedynka ale cała lista MOJE MIASTO TO PiS i jednocześnie wielki pic na wodę to oni i wszyscy pisowcy zrobią z naszego pięknego kraju BIAŁORUŚ Z KOREĄ PÓŁNOCNĄ .!!
PIS PIS PIS
PIS PIS PIS 27.09.2018, 13:07
nie pisz bzdur proszę, pan Radelski i pan Jereczek są od Modrzejewskiego, a to nie jest PIS, a reszta nie idzie pod szyldem PIS. PiS jednak wygrać musi i on jest na innej liście, tam są ludzie czystego serca, tam są ludzie najskuteczniejsi najwspanialsi najmądrzejsi, tam jest elita naszego miasta i tylko im należą się głosy Kościerzaków
ja
ja 27.09.2018, 22:50
No dobrze, ale która 1 z list PIS jest taka wspaniał? Rymsza, Dargacz, jaroniec czy Kostuch ?
IIii
IIii 27.09.2018, 14:07
Ci dwaj to zmutowany zdegenerowany PiS , to ludzie niebezpieczni bez moralnyego kręgosłupa są w stanie dla kariery własną rodzinę sprzedać czy zdradzić .Zero są warci.
$$
$$ 27.09.2018, 08:55
Nasz WŁODARZ to jak znachor brak profesjonalizmu , dużo gada nic nie wie i wyciąga na NIE swoje realizowane projekty nasze podatniķów pieniądze .!.Projekty te są dwukrotnie przepłacone, my mieszkańcy będziemy te długi włodarza przez następne lata spłacać. !!!
Urzedniczja
Urzedniczja 27.09.2018, 01:54
z tym zaglądaniem pod bluzki kobietom to święta prawda!
C
C 27.09.2018, 08:41
Jak to prawdy , to ujawniajcie się panie pozwoli nam zrobić z tym porządek zanim on odejdzie!
a
a 27.09.2018, 00:09
Kujach i Radelski robią interesy z miastem. Kolejne układy? Dziś na sesji goronco od afer.
Urzędnik
Urzędnik 26.09.2018, 23:59
Burmistrz molestuje kobiety. Jest obleśną świnią. Taki z niego katolik. Zagląda w dekolty i komentuje. Nie stroni od wulgarnych komentarzy.
mała prośba
mała prośba 27.09.2018, 06:13
rozumiem, że kampania jest brudna i kto usiądzie za klawiaturę pisze niemal co chce, ale to co jest tutaj nakreślone jest poniżej godności. Opamiętajcie się ludzie i zachowajcie chociaż odrobinę godności i przyzwoitości.
&&&&&&
&&&&&& 27.09.2018, 00:48
Myślałam,że tylko głaszcze cudze dzieci czy to w szkołach na rynku i innych miejscach publicznych. Od pracowników wymaga się aktualnego zaświadczenia o stanie zdrowia, a może na pewnych stanowiskach powinno być zaświadczenie od psychologa i psychiatry.?.Może dowiemy się niedługo więcej nowości. A może to miejscowy Bill Cosby?.
Kierowca
Kierowca 26.09.2018, 22:30
Majewski jest uczciwy. Jego tiry nie jeżdżą na magnesach :)
V
V 27.09.2018, 00:55
BARDZO! Ale Papierz Franciszek nie dałby mu rozgrzeszenia , ale tu u nas można wszystko załatwić , bo to VIP z pierwszej ławki!!
tu mieszkam
tu mieszkam 26.09.2018, 20:03
Obserwuję, czytam, chodzę po ulicach i oglądam moje piękniejące miasto z każdym dniem miasto. Czekam na sobotę, by zwiedzić nowo odrestaurowany dworzec PKP. Już się nie wstydzę tej wizytówki Kościerzyny. Zagłosuję z czystym sumieniem na naszego burmistrza p. Michała Majewskiego, a w powiecie hm.. tu trudny węzeł, może na szefową krwiodawców p. Jadwigę. Pozdrawiam wyborców
L
L 26.09.2018, 16:14
Jak PISIORY są ograniczone ,że nie widzą na której stronie powinni wpisywać pochwalne komentarze swojemu PiS kandydatowi .!!!!. , a chcą dalej rządzić !!
€€€€€
€€€€€ 26.09.2018, 13:06
Gdyby w Polsce mieszkał Papież Franciszek , to nigdy by nie zagłosował na PiS, bo tak źli są to ludzie PIERWSZEGO SORTU, kto daje tym fałszywym katolikom rozgrzeszenie.!!.
Gdyby żył nasz Papież Jan Paweł II , to tak by zjednoczył Polaków , że PiS i
PIERWSZY SORT i narodowcy nigdy by się nie odrodzili.
Ci wielcy Papierze ,są i byli przeciwnikami nacjonalistycznych państw.
Partia PiS
Partia PiS 26.09.2018, 13:43
tylko PIS tylko jedynki, bo inaczej będzie w Kościerzynie źle, jak chcesz zachować 500+ to głosuj na PIS to praworządni, najwspanialsi i najmądrzejsi ludzie, nikt tak nie postawi Polski na nogi jak PIS i jego liderzy
Col
Col 26.09.2018, 11:47
Ludzie , błagam Was, nie głosujcie na 1 lub 2 na listach, bez względu na ugrupowanie. Nie głosujcie na stare persony, kierujące się jedynie własnym interesem.
__
__ 26.09.2018, 16:17
Czy coś tobie dolegą pisiorze.!

Pozostałe