Marzena Mrozek prezesem zarządu szpitala w Kościerzynie

  • 01.10.2018, 12:23 (aktualizacja 01.10.2018, 14:15)
  • admin 24
Marzena Mrozek prezesem zarządu szpitala w Kościerzynie
Od 1 października 2018 do czerwca 2021 roku prezesem Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie jest Marzena Mrozek.

Pod koniec czerwca skończyła się kadencja prezesa zarządu szpitala w Kościerzynie. Walne zgromadzenie nie zdecydowało się na kontynuację współpracy z Wiktorem Hajdenrajchem. Do czasu powołania nowego zarządu funkcja prezesa powierzona została Marzenie Mrozek - dyrektor Departamentu Zdrowia UMWP. Teraz została ona oficjalnie mianowana prezesem i będzie nim do czerwca 2021 r.

 

admin 24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pracownik szpitala
pracownik szpitala 07.10.2018, 18:15
Kiedy tam w końcu wejdzie Prokurator albo lepiej CBA
zdzich
zdzich 02.10.2018, 09:36
Darek przyjął zasadę-wszystko i wszystkich chwalić--on tylko myśli o tym,aby wszyscy na niego głosowali bo to "fajny chłop"
Iiiiii
Iiiiii 02.10.2018, 17:39
SUPER pływak , najlepszy w POMORSKIM. Specjalista z każdej dziedziny , nie zawsze ma rację i nie zawsze mówi do rzeczy ale mówi . Ciekawy jestem kiedy znajdzie się w PiS. Skąd wie gdzie przyjedzie TV bo tylko on najczęściej się UDZIELA..SPRYCIARZ !!
Jarek
Jarek 02.10.2018, 21:23
Telewizje to on wozi ze sobą. Ustawia siebie na tle i gada co mu ślina na język przynosi. Obiecuje wszystkim to co sobie życzą. Nie ma żadnych hamulców. Z takim i zdolnościami zapewne niedługo wyląduje z w PiS. Zaczynał w lepperowej Samoobronie , obecnie PSL, a w dalszej kolejności PiS. Zawsze chce być na wierzchu. Ludzie go już poznali. Czy kolejny raz dadzą się nabrać?
Krajan
Krajan 02.10.2018, 21:47
myślisz, że on wyląduje w PIS? Być może, jak widzę kto tam teraz jest na 1 miejscu to tak może być najpierw PO potem PIS. No ale życie życiem. Ja tam za tym Męczykowskim na pewno głosował będę, chociaż by i TVN ze sobą woził. Jak robi dobre rzeczy to i niech je reklamuje. No a Ci co nic dobrego robić nie umieją to i opluwają w internecie tych pracowitych
Krajan
Krajan 02.10.2018, 17:57
Nikt nie ma zawsze racji. Nikt nie jest nieomylny. Męczykowski jednak działa pracuje udziela się i to cały czas nie tylko przed wyborami. Chwała mu za to. Mój głos ma. No a to że jest medialny co zrobić jakąś wadę może mieć ;0)
Gips
Gips 02.10.2018, 19:15
Ty klakierze brzydki, co ci załatwił, co ci obiecał że tak go zawsze i wszędzie bronisz? Niemyty ty!
Marko
Marko 02.10.2018, 11:59
Nie sluchasz uważnie wszystkich jego wypowiedzi. Ja u niego widzę zasadę za dobre nagradzać za złe ganić. " Chłop z niego fajny" ale i sprawiedliwy. Najważniejsze że skutecznie działa nie tylko na rzecz szpitala.
Gosia
Gosia 02.10.2018, 09:33
Ja też byłam w tym szpitalu,ale po godzinnym pobycie wykupiłam salę jednoosobową z oddzielną łazienką-najbardziej zależało mi na łazience,te na oddziale to jeden wielki syf
mirek
mirek 01.10.2018, 22:02
czy TVKaszuby nie pamieta jak D.Meczykowski bedac szefem spolecznej rady szpitala pozwolił na zadłużenie największe w historii koscierskiego szpitala. słuchać się nie chce, ile on Wam płaci??
były pacjent
były pacjent 01.10.2018, 21:00
a jak wygląda sprzątanie??To woła o pomstę do nieba. Siki w kiblach to chyba porościerane w posadzkę bo taki smród że jeszcze trochę to przed kibelkami będzie zestaw pgaz.Na salach chorych nie lepiej.Jedzie mopem i rozmazuje.Personel sprzatający zamiast ze szmata i mopem to odprowadza chorych z izby przyjęć.Co to ma być??Im nawet RODO nie straszne dają w ręce pani od sprzątania dokumentację medyczną.To co się tam dzieje to strach się bać.Pani prezes radziłbym robić nocne naloty to zobaczy ten "zapracowany personel"-śpiące królewny i królewicze.Chory pigułka na spanie i personel też lulu do łóżeczka.
?
? 01.10.2018, 19:23
Pan MĘCZYKOWSKI opowiada o tym szpitalu same superlatywy , zgadzam z większością jego wypowiedzi ,ale widać że w tym szpitalu nie było i nie ma dobrego gospodarza proszę sobie zobaczyć na wewnętrznym toalety , łazienki dla pacjentów posadzki kto je 20 lat temu odbierał, te ohydne kabiny razem z wózkami można zwymiotować jak się to widzi.Obchód to jest tylko na salach chorych.Myślę ,że żaden ordynator odziału ,czy prezes tych miejsc od początku istnienia tego szpitala tych miejsc nie oglądał.Gdzie są oddziałowe , gdzie jest sanepid ??,.Na salach poobijane z farby łużka , stoliki do tego zardzewiałe.Jak wyglądają schody na klatkach , łatane wykładziny można by pisać bez końca..


Czy ludzie odpowiedzialni za to tego nie widzą,
Nie wystarczy się extra ubrać zrobić makijaż i grać rolę prezesa czy ordynatora odziałowej.!.
Straszna też jest elewacja.
Mojej ocenie szpital zero gwiwzdek porównując z innymi szpitalami czy hotelami.


Przecież osoby tam pracujące wyjeżdżają na sympozja mieszkają super hotelach , dziwne ,że miejscu pracy ich to nie drażni.
Myślę ,że na innych oddziałach jest podobnie.!!

Pozostałe