Mężczyzna chciał skoczyć z dachu. Uratowali go policjanci

  • 11.10.2018, 11:12
  • Komenda Powiatowa Policji w Kościerzynie
Mężczyzna chciał skoczyć z dachu. Uratowali go policjanci
Kościerscy policjanci uratowali 24-latka, który chciał odebrać sobie życie. Dzięki szybkiej i skutecznej reakcji funkcjonariusze zapobiegli tragedii, mężczyzna trafił do szpitala.

W poniedziałek 8 października br. po godzinie 21.30 dyżurny z komendy w Kościerzynie odebrał telefon służbowy i został poinformowany przez mieszkańca Kościerzyny, o tym, że młody mężczyzna chce targnąć się na własne życie. Z relacji zdenerwowanego mieszkańca wynikało, iż mężczyzna stoi na krawędzi dachu budynku kamienicy i próbuje skoczyć z dachu.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

Policjant natychmiast poinformował patrol mundurowych o takim zgłoszeniu, który to od razu przystąpił do działania. St. sierż. Łukasz Świtała i st. sierż. Maciej Wesołowski natychmiast pojechali na ulicę Wodną w Kościerzynie. Funkcjonariusze zauważyli mężczyznę stojącego na krawędzi dachu kamienicy. Mundurowi szybko weszli na dach budynku, gdzie znajdował się mężczyzna. Był zaskoczony zainteresowaniem policjantów. Na miejsce podjechali też strażacy z wysięgnikiem, mężczyzna chciał skoczyć. Policjanci w ostatniej chwili chwycili niedoszłego samobójcę i sprowadzili go na ziemię. Jak się okazało, był to 24-letni mieszkaniec naszego miasta. Funkcjonariusze przekazali 24-latka lekarzom z karetki pogotowia. Mężczyznę przewieziono do szpitala. Dzięki szybkiej i skutecznej reakcji policjantów udało się zapobiec tragedii.

Komenda Powiatowa Policji w Kościerzynie
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe