Kościerzyna."Ten czas został dobrze wykorzystany"

  • 12.10.2018, 09:17 (aktualizacja 10.01.2019, 11:55)
  • koscierzyna24.info
Kościerzyna."Ten czas został dobrze wykorzystany"
W naszym programie rozmawiamy z radnym Sejmiku Województwa Pomorskiego, przewodniczącym Komisji Nauki, Edukacji, Kultury i Sportu oraz Zarządu Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Gdańsku, dyrektorem Szkoły Podstawowej w Nowej Karczmie i trenerem drużyny UKS PCM Kościerzyna - Dariuszem Męczykowskim.

Nazwisko Dariusza Męczykowskiego wyborcy znajdą na liście wyborczej PSL. Dlaczego?

Kilka dni temu miało miejsce ostatnie w tej kadencji posiedzenie Komisji Nauki, Edukacji, Kultury i Sportu. Jak nasz gość podsumuje czas, gdy był jego przewodniczącym?

Jaka była ta kadencja dla naszego województwa?

Zapytaliśmy Dariusza Męczykowskiego o to, jak ocenia swoich kontrkandydatów ubiegających się o mandaty wojewódzkich radnych.

Jak nasz gość ocenia współpracę z władzami miejskimi i powiatowymi?

Rozmowę kończy temat sportu.

 

 

koscierzyna24.info

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (97)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Prokop
Prokop 25.10.2018, 15:16
Ha ha ha Świtała i Czucha chcieli Ci zaszkodzoć a im się nie udało. Ludzie dobrze widzą kto i jak pracuje. 10000 głosów w powiecie kościerskim to najlepszy wynik. Gratuluję Męczyku że utarłeś im nosa..
Wyborca z wyboru
Wyborca z wyboru 25.10.2018, 21:29
dobre to było, zabrać komuś elektorat a potem zostać na lodzie no panowie Ś i C to nieładne było najpierw Misiowi pod górkę robi ć, dołki kopać a teraz sami w nie wpadliście, tacy to działacze z was patrzajcie i uczajcie się od Męczyka, takim trzeba być prawdziwym dobrym człowiekiem dla ludzi i z ludźmi
wyborca
wyborca 25.10.2018, 17:11
tak jest panie Piechowski otrzymał pan nasze głosy i duży kredyt zaufania i liczymy my mieszkańcy, że wybierze pan godnego zastępcę, który ma jednak poparcie ludzi, a nie takiego co zatruwa ludziom życie i się promuje na wszelaki sposoby
Marian pobłocki
Marian pobłocki 25.10.2018, 10:15
Gratulacje! Właściwy człowiek na właściwym miejscu!
Maryś
Maryś 25.10.2018, 10:54
Popieram. Takich działaczy nam potrzeba. Gratuluję również.
Tere
Tere 24.10.2018, 23:05
Piotr Karczewski dostał ponad 26 000 głosów, a Męczy niecałe 15000. Kto będzie posłem Ziemi Kościerskiej ?
Pawlak
Pawlak 19.10.2018, 15:11
NIE dla takiego PSL.
Zenek
Zenek 19.10.2018, 14:05
dobrze ktoś napisał u Lizaka, że przez to, że pisowcy się żrą między sobą, to nie macie tak naprawdę żadnej konkurencji. Niech się kłócą niech się niszczą, ale Ty panie Darku pozostań sobą, wygraj te wybory dla naszego dobra
Paweł
Paweł 19.10.2018, 13:58
Dobre działania muszą zostać zauważone, powodzenia panie darku
Dobry kandydat
Dobry kandydat 19.10.2018, 10:50
Głosuję tylko na Magdalena Sroka z PIS.
ja
ja 24.10.2018, 23:01
Piotr Karczewski jest dla Kościerzyny i tu pieniądze sprowadzi !
kolo
kolo 25.10.2018, 09:14
Już tą kasę masz.
Był kiedyś wojewodą i co z tego miasto i powiat miały?
Oni Wielcy, inni ....
Oni Wielcy, inni .... 19.10.2018, 10:26
brawo dla odwagi i prawdy. My też nie zagłosujemy na tego pana. Interes własny ważniejszy niż obywateli.
Kowalski Jan
Kowalski Jan 19.10.2018, 10:02
Logiczne jest to, że sam sobie wystawiasz oceny i to najlepsze. Dyskredytujesz innych aby pokazać swoją wielkość.
Nie jesteśmy skazani tylko na ciebie i nie pouczaj nas wyborców mówiąc i pisząc co dla nas jest najlepsze.
Ja nie zagłosuję na ciebie bo jesteś niewiarygodny.
do wyborców-dla przemyślenia
do wyborców-dla przemyślenia 19.10.2018, 09:50
Wyborcy-jak zaczniecie myśleć logicznie-to musicie dojść do wniosku,że dla nas najlepszą opcją jest Darek i nikt inny.
Do wczoraj myślałem "wszyscy tylko nie on",ale zmieniłem zdanie.
Pani Barton nie ma pojęcia o pracy samorządowej, Świtała jest niewiarygodny a Świlski z Pruszcza,więc będzie dbał o swój elektorach.
Skuteczność Darka jest prawie 100%,więc albo on,albo nikt.
Kaszuba
Kaszuba 19.10.2018, 08:36
Stanowcze NIE dla Męczykowskiego.
Głosujmy na ludzi z Koalicji Obywatelskiej
ŚWILSKI RYSZARD
GRZEGORZ ŚWITAŁA
MARZENA BARTON
Basia
Basia 18.10.2018, 09:11
Darek jesteś konkretnym facetem,jak coś robisz to z pasją i zaangażowaniem-wszystkich namawiam na oddanie głosu na Ciebie-dobrze,że nie startujesz z PO bo moi znajomi na tą partię by nie głosowali z PSL masz większe szanse- super to zrobiłeś-jeszcze raz brawo.


Polska dla Polaków
Polska dla Polaków 18.10.2018, 19:37
tak trzymaj, jak chcesz głosy ludzi to pozostań sobą, nie bądź jak ci Judasze z PISu. Gratuluję skuteczności działań!!! Takich ludzi nam potrzeba z jajami, prawdziwych Polaków!!!
jestem za Męczykowskim
jestem za Męczykowskim 18.10.2018, 21:17
nieliczny z normalnych w naszej polityce. Człowieku dobrze, że kandydujesz bo inaczej nie było by wyboru. Patrzałem na innych kandydatów i zapłakałem, potem zobaczyłem Ciebie i pomyślałem, że warto iść głosować
Brawo Darek,tak trzymaj
Brawo Darek,tak trzymaj 18.10.2018, 08:58
Darek to gość z klasą-wszyscy pozostali mogą się od niego uczyć.
Byle było
Byle było 17.10.2018, 17:28
Byle jak, byle dalej, byle ja, byle Darek.
Aleksander
Aleksander 17.10.2018, 20:30
Byle on przynajmniej jest na kogo głosować, u niego nie ma byle jakości ale konkretne działania gdzie widać ich namacalne efekty. Byle Darek, byle wygrał, to wtedy będzie nam się żyło lepiej. To mój kandydat do sejmiku
Kościerzynanin
Kościerzynanin 18.10.2018, 07:19
im będzie Pan więcej pracował, im będzie pan bardziej wartościową i zaangażowaną osobą tym bardziej PIS będzie Pana wyniszczał. Proszę pozostać sobą i działać jak najlepiej, a społeczeństwo to doceni tak jak poprzednio dając naprawdę wysoki mandat zaufania w postaci swoich głosów. Tak trzymać Panie Darku
Byle było
Byle było 17.10.2018, 17:25
Byle jak, byle dalej, byle ja, byle Darek
Jurek Damrok
Jurek Damrok 17.10.2018, 16:59
dobrze zrobił, że zmienił barwy, facet z jajami wie czego chce i jak to osiągnąć, myśli przede wszystkim o ludziach i o regionie a to jest najważniejsze. Byle tak dalej
NIE. NIE NIE
NIE. NIE NIE 17.10.2018, 17:27
Barwy partyjne to nie barwy klubowe , które można zmienić za pieniądze.
nie rozumiem działań PIS
nie rozumiem działań PIS 17.10.2018, 21:08
to prawda masz rację zobaczyłem że do rady miasta facet z PIS był w PIS potem w PO potem znowu w PIS, ale takie przejścia są dobre co, a jak z PO do PSL to pewnie złe. No ale to jest życie w zależności w której partii się aktualnie jest to drugą się niszczy pomimo tego, że się z niej tak naprawdę wywodzi. Nigdy nie zrozumiem działaczy PIS
Marcin
Marcin 17.10.2018, 10:30
Gdzie ten pozew panie Czucha?
Rolnik szuka mądrego kandydata
Rolnik szuka mądrego kandydata 16.10.2018, 07:55
To wnioski od odszkodowaania za suszę sklada się u Darka?
Bzdura on nie ma z tym nic wspólnego.
Rolnik
Rolnik 16.10.2018, 09:22
totalna głupota i wprowadzanie ludzi w błąd. To Męczykowski się stara się uzyskać dla rolników odszkodowania, walczy o nie, prowadzi rozmowy, a jakiś niedouczony człowiek (pewnie tego lepszego sortu) Uważa, że u niego składa się wnioski, naprawdę trzeba mieć w tej głowie dobrze nasrane, ale źle rozgarnięte. trzymaj się panie Darku, a na ludzką głupotę nie patrz, bo to się leczy.
Rolnik szuka mądrego kandydata
Rolnik szuka mądrego kandydata 16.10.2018, 13:52
to był sarkazm pseudo-rolniku.
Uśmiechnij się i głosuj sam na siebie.
Mariusz T
Mariusz T 16.10.2018, 09:03
co za bzdury piszesz, głupota ludzka nie zna granic. To że ktoś walczy o odszkodowania dla rolników nie oznacza, że wnioski się do niego składa. Co za ciemnogród próbujesz ludziom wcisnąć. Człowieku opanuj się z taką brudną kampanią. Czy myślisz że dzięki takim wpisom zaszkodzisz Męczykowskiemu? Myślę że nie bo ludzie są teraz myślący, mogą wszystko sprawdzić w internecie, nawet to, że w ostatnim czasie nic dla ludzi nie zrobiłeś, ani nie potrafiłeś utrzymać stanowiska w szkole.
wxw
wxw 16.10.2018, 01:10
Słyszałem, że w następnych wyborach startuje z listy KorWin'a w koalicji z Młodzieżą Wszechpolską... hahahahahahahahaha. Jaja normalnie. Wczoraj w PO, dziś w PSL, jutro tak jak wyżej. Dziwie się, że ludzie jeszcze ten wałek łykają.
Nowy Klincz
Nowy Klincz 16.10.2018, 06:15
Niech startuje z samoobrony nawet, byle by nie startował z PIS, boi tego ludzie by mu nie darowali. Każdy wie że Męczykowskiemu blisko jest do rolników bo sam z gospodarstwa pochodzi i rozumie ich problemy. Zresztą teraz po tej wielkiej suszy to on walczył o odszkodowania dla rolników. PSL to dobry wybór. Jak patrze na liderów PIS gdzie osoba na 1 miejscu była w PIS potem w PO potem znowu w PIS to mnie już nic nie zdziwi. Panie Darku powodzenia, wierzę, że nie tylko rolnicy pana poprą ale i reszta mieszkańców, bo zasługuje pan na to!
Jumbo
Jumbo 16.10.2018, 20:17
Jakoś wcześniej nie leżało mu dobro rolników, a również występowały klęski. Prawda jest taka, że idzie jak wiatr zawieje... Teraz są złe czasy dla Platformy to idzie z listy PSLu. Raptem przypomniał sobie, że pochodzi z gospodarstwa. Myślisz, że ktoś to kupuje?! Hahahah. Szuka po prostu nowych wyborców! Typowa ucieczka z tonącego okrętu... A kto pierwszy ucieka?! Odpowiedź znajdziesz w podręcznikach.
uważam,rze
uważam,rze 15.10.2018, 23:04
Darek-to facet jedyny w swoim rodzaju,chyba cała Polska nam go zazdrości-on potrafi wszystko, na wszystkim się zna, na każdy temat potrafi mówić, tylko mało kto wie o czym on mówi,co chce powiedzieć a najbardziej widać-co chce ukryć

Pozostałe