Michał Majewski zwycięzcą naszej przedwyborczej ankiety

  • 19.10.2018, 10:03 (aktualizacja 26.10.2018, 14:34)
  • admin 24
Michał Majewski zwycięzcą naszej przedwyborczej ankiety
19 września o 10.00 dobiegła końca nasza przedwyborcza ankieta. Od 20 września pytaliśmy naszych czytelników na kogo oddadzą głos w wyborach. Największe poparcie uzyskał obecny burmistrz Michał Majewski kandydujący z komitetu Moje Miasto. Niespodzianką jest wynik komitetu Koscierzyna na Plus , który uplasował się na drugim miejscu.

Wyniki ankiety prezentują się następująco:

Michał Majewski - 1184 głosy (37%)

Karina Młodzianowska - 1144 głosy (36%)

Zdzisław Czucha - 841 głosów (27%)

 

Dziękujemy za udział w ankiecie! Łącznie oddano w niej 3169 głosów.

Przypominamy również, że o północy z piątku na sobotę zaczyna się cisza wyborcza, która potrwa do godziny 21.00 w niedzielę. W tym czasie zabronione jest prowadzenie agitacji, dotyczy to także internetu. W związku z tym dodawanie komentarzy na stronie koscierzyna24.info zostanie wyłączone.

admin 24

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jaro7
Jaro7 21.10.2018, 22:11
Meda świetoszek i dziecirob
franek kimono
franek kimono 21.10.2018, 21:16
Jakie są wyniki?
wyborca
wyborca 19.10.2018, 19:48
12 powodów dla których warto zagłosować na Michała Majewskiego:
1. W jego rękach finanse miasta są bezpieczne, nie zadłuża Miasta - doświadczony menedżer.
2. Rozważnie podejmuje decyzje dotyczące miasta.
3. Był wiele razy chwalony przez Regionalną Izbę Obrachunkową z Gdańska za bardzo dobre zarządzanie finansami Miasta.
4. Oszczędnie i mądrze gospodaruje groszem publicznym.
5. Potrafi podejmować trudne decyzje.
6. Stawia na rodzinę, pracę i bezpieczeństwo.
7. Jest uczynnym i pomocnym człowiekiem.
8. Za jego urzędowania Urząd Miasta pracuje perfekcyjnie. W urzędzie petent załatwi decyzje i sprawy niemal od ręki. Urząd otwarty na petenta, miła atmosfera.
9. Daje dobry przykład rzetelnej pracy na rzecz Miasta.
10. Bierze odpowiedzialność za swoją pracę i decyzje - potrafi przyznać się do błędu.
11. Jest uczciwy - brak: afer, tv polsat i tvn w Kościerzynie za jego kadencji.
12. W mieście jest bezpiecznie - za jego kadencji straż miejska działa profesjonalnie i jest pomocna dla mieszkańców.
czlek
czlek 19.10.2018, 19:01
heh, a na weekenfm wygrał czucha, i komu tu wierzyć :)
Zróbmy wszystko...
Zróbmy wszystko... 19.10.2018, 15:28
...aby Michał Majewski wygrał w pierwszej turze! Wszyscy na wybory! Kościerzyna wybiera Michała Majewskiego!
X
X 19.10.2018, 16:36
Dlaczego nikt nie rozliczy Majewskiego z ryczałtu na paliwo do samochodu przecież on tym gratem nie jeżdzi dopiero teraz od kilku dni bo są wybory . Przez 4 lata jeździł granatowym busem mercedesem firmowym należącym do firmy żony .Używa ten firmowy bus do celów prywatnych i służbowych sprawując funkcję urzędnika państwowego oszukując urząd skarbowy w Kościerzynie.Są tp nadużycia sięgające kilkadziesiąt tyś . rocznie. Auto to rozliczane jest na prywatną firmę. TO JEST TEN UCZCIWY BURMISTRZ.
ja
ja 19.10.2018, 12:41
Brawo Michał Majewski i Piotr Karczewski , kandydat do sejmiku z Kościerzyny.
Na obcasach
Na obcasach 19.10.2018, 11:38
Dlaczego już zakończono ankietę ????
wyborca
wyborca 19.10.2018, 11:17
1 % przewagi to niewiele, więc wszystko się może zdarzyć:)
J.A.
J.A. 19.10.2018, 11:06
Brawo !!!
Ja
Ja 19.10.2018, 10:41
I tak powinno byc .wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu ... ludzie patrzcie na kontrkandydatow P Michała ich komitety wyborcze próbują Go ośmieszyć tym samym osmieszajac siebie... Pamietajmy po wyborach dalej jestesmy ludzmi dalej spotkamy soe na ulicy w urzędzie... zamiast wzajemnie sie ośmieszać krytykować zjednoczcie siły i dzialajcie razem ... przeciez o dobro nas mieszkańców chodzi prawda ?
CirCiri
CirCiri 19.10.2018, 10:22
Co to za sonda jak można oddawać niezliczoną liczbę głosów. Sam dla beki oddałem chyba z 50 głosów na przemian Czucha Młodzianowska bo Majewskiego jakoś nie trawię.
Podziwiam
Podziwiam 19.10.2018, 10:34
Patriota! :)

Pozostałe