Michał Majewski zwycięzcą naszej przedwyborczej ankiety

  • 19.10.2018, 10:03 (aktualizacja 26.10.2018, 14:34)
  • Krzysztof Wencki
Michał Majewski zwycięzcą naszej przedwyborczej ankiety
19 września o 10.00 dobiegła końca nasza przedwyborcza ankieta. Od 20 września pytaliśmy naszych czytelników na kogo oddadzą głos w wyborach. Największe poparcie uzyskał obecny burmistrz Michał Majewski kandydujący z komitetu Moje Miasto. Niespodzianką jest wynik komitetu Koscierzyna na Plus , który uplasował się na drugim miejscu.

Wyniki ankiety prezentują się następująco:

Michał Majewski - 1184 głosy (37%)

Karina Młodzianowska - 1144 głosy (36%)

Zdzisław Czucha - 841 głosów (27%)

 

Dziękujemy za udział w ankiecie! Łącznie oddano w niej 3169 głosów.

Przypominamy również, że o północy z piątku na sobotę zaczyna się cisza wyborcza, która potrwa do godziny 21.00 w niedzielę. W tym czasie zabronione jest prowadzenie agitacji, dotyczy to także internetu. W związku z tym dodawanie komentarzy na stronie koscierzyna24.info zostanie wyłączone.

Krzysztof Wencki

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jaro7
Jaro7 21.10.2018, 22:11
Meda świetoszek i dziecirob
franek kimono
franek kimono 21.10.2018, 21:16
Jakie są wyniki?
wyborca
wyborca 19.10.2018, 19:48
12 powodów dla których warto zagłosować na Michała Majewskiego:
1. W jego rękach finanse miasta są bezpieczne, nie zadłuża Miasta - doświadczony menedżer.
2. Rozważnie podejmuje decyzje dotyczące miasta.
3. Był wiele razy chwalony przez Regionalną Izbę Obrachunkową z Gdańska za bardzo dobre zarządzanie finansami Miasta.
4. Oszczędnie i mądrze gospodaruje groszem publicznym.
5. Potrafi podejmować trudne decyzje.
6. Stawia na rodzinę, pracę i bezpieczeństwo.
7. Jest uczynnym i pomocnym człowiekiem.
8. Za jego urzędowania Urząd Miasta pracuje perfekcyjnie. W urzędzie petent załatwi decyzje i sprawy niemal od ręki. Urząd otwarty na petenta, miła atmosfera.
9. Daje dobry przykład rzetelnej pracy na rzecz Miasta.
10. Bierze odpowiedzialność za swoją pracę i decyzje - potrafi przyznać się do błędu.
11. Jest uczciwy - brak: afer, tv polsat i tvn w Kościerzynie za jego kadencji.
12. W mieście jest bezpiecznie - za jego kadencji straż miejska działa profesjonalnie i jest pomocna dla mieszkańców.
czlek
czlek 19.10.2018, 19:01
heh, a na weekenfm wygrał czucha, i komu tu wierzyć :)
Wyborca
Wyborca 19.10.2018, 18:21
Bardzo dobrze że wygrał pan Majewski-wyborcy będą jeszcze bardziej zmobilizowani by oddać głos na panią Karinę Młodzianowską.
Zróbmy wszystko...
Zróbmy wszystko... 19.10.2018, 15:28
...aby Michał Majewski wygrał w pierwszej turze! Wszyscy na wybory! Kościerzyna wybiera Michała Majewskiego!
X
X 19.10.2018, 16:36
Dlaczego nikt nie rozliczy Majewskiego z ryczałtu na paliwo do samochodu przecież on tym gratem nie jeżdzi dopiero teraz od kilku dni bo są wybory . Przez 4 lata jeździł granatowym busem mercedesem firmowym należącym do firmy żony .Używa ten firmowy bus do celów prywatnych i służbowych sprawując funkcję urzędnika państwowego oszukując urząd skarbowy w Kościerzynie.Są tp nadużycia sięgające kilkadziesiąt tyś . rocznie. Auto to rozliczane jest na prywatną firmę. TO JEST TEN UCZCIWY BURMISTRZ.
Kryst
Kryst 19.10.2018, 13:58
Spokojnie paktyczna przewaga Pana Michała jest większa niż Pani Kariny.
Po prostu ze strony Pani Kariny ten jest młody sztab i kandydaci co dziennie logowali się i klikali tak jak kiedyś na glosowanie "podwórko Nivea" :) i wygląda że jest ich tak dużo a praktycznie to 20 osób głosujących po 50 razy.
Bucek
Bucek 22.10.2018, 19:07
No i wyszło że Kryst miał rację a nie wy mądrale. Pani Karinie nie wyszło na zdrowie wasze klikanie.
do Kryst
do Kryst 19.10.2018, 14:18
Polecam słownik ortograficzny i poprawnej polszczyzny, a następnie proszę krytykować
Kryst
Kryst 19.10.2018, 14:24
Szybko działa zaplecze Pani Kariny. Tylko czeka aby zaatakować. Dla mnie to tylko potwierdza moją tezę. Na szczęście ważna jest treść niż jedna "spacja" za dużo. Ale dziękuję za zwrócenie uwagi.
Do Kryst
Do Kryst 19.10.2018, 18:06
Całym sercem jestem za Panem Majewskim. Niemniej polecam jeszcze nauczyciela matematyki, głosowanie nie trwało 50 dni i w związku z tym to nie 20 osób głosowało na Panią Karinę a więcej
IP
IP 19.10.2018, 18:25
to chyba nie chodzi o 50 dni a 50 kliknięć bo można z wielu urządzeń klikać przez jedna osobę ha ha
:)
:) 19.10.2018, 18:31
Zastanawiam się kto ma 50 urządzeń z których można klikać
ja
ja 19.10.2018, 12:41
Brawo Michał Majewski i Piotr Karczewski , kandydat do sejmiku z Kościerzyny.
Na obcasach
Na obcasach 19.10.2018, 11:38
Dlaczego już zakończono ankietę ????
SbK
SbK 19.10.2018, 11:33
Czas wyjeżdżać z tej nory... Przy takim zarządzaniu kolejne 5 lat bez perspektyw. Tylko i wyłącznie Czucha na burmistrza! Miasto musi znowu stanąć na nogi.
kościerzak sercem
kościerzak sercem 19.10.2018, 12:32
wyjeżdżaj baranie jak ci się nie podoba
Kryst
Kryst 19.10.2018, 14:53
Cytat: "wyjeżdżaj baranie (...)". Na to czekałem... Elektorat Majewskiego?! Hahhahahaha...
wyborca
wyborca 19.10.2018, 11:17
1 % przewagi to niewiele, więc wszystko się może zdarzyć:)
J.A.
J.A. 19.10.2018, 11:06
Brawo !!!
Ja
Ja 19.10.2018, 10:41
I tak powinno byc .wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu ... ludzie patrzcie na kontrkandydatow P Michała ich komitety wyborcze próbują Go ośmieszyć tym samym osmieszajac siebie... Pamietajmy po wyborach dalej jestesmy ludzmi dalej spotkamy soe na ulicy w urzędzie... zamiast wzajemnie sie ośmieszać krytykować zjednoczcie siły i dzialajcie razem ... przeciez o dobro nas mieszkańców chodzi prawda ?
Ustawka
Ustawka 19.10.2018, 10:30
Dodajesz ze 100 głosów, a liczby procentowe dalej stoją w miejscu! USTAWKA!!!!
CirCiri
CirCiri 19.10.2018, 10:22
Co to za sonda jak można oddawać niezliczoną liczbę głosów. Sam dla beki oddałem chyba z 50 głosów na przemian Czucha Młodzianowska bo Majewskiego jakoś nie trawię.
Podziwiam
Podziwiam 19.10.2018, 10:34
Patriota! :)

Pozostałe