Mały Klincz. Ford zderzył się czołowo z peugeotem

  • 30.10.2018, 09:13 (aktualizacja 30.10.2018, 09:20)
  • Komenda Powiatowa Policji w Kościerzynie
Mały Klincz. Ford zderzył się czołowo z peugeotem
Do zdarzenia doszło sobotę po godz. 6.00 na drodze wojewódzkiej nr 221 w miejscowości Mały Klincz. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący fordem jadąc w kierunku Gdańska na łuku drogi z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem marki peugeot.

Do zdarzenia doszło w sobotę 27 października br. po godz. 6.00 na drodze wojewódzkiej nr 221, w miejscowości Mały Klincz. Dyżurny na miejsce wypadku skierował policjantów drogówki. Technik kryminalistyczny zabezpieczył ślady, zrobił zdjęcia oraz sporządził szkic sytuacyjny.

Funkcjonariusze na miejscu wstępnie ustalili okoliczności i przebieg zdarzenia. Wynika z nich, że 31-letni mieszkaniec powiatu szczycieńskiego kierujący fordem, jadąc w kierunku Gdańska, na łuku drogi z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem marki peugeot, którym kierował 22-latek, mieszkaniec powiatu kartuskiego. Kierujący peugeota został przetransportowany do szpitala w Kościerzynie. 

Policjanci przeprowadzili badania alko-testem kierowców, byli trzeźwi. Śledczy wyjaśniają szczegółowo okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci przypominają i apelują! Kierowco noga z gazu! Apelujemy o rozsądek i ostrożność na drodze oraz kierowanie z wyobraźnią.

Komenda Powiatowa Policji w Kościerzynie

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rondo
Rondo 04.11.2018, 13:00
Rondo konieczne.

Pozostałe